Popularne tematy

Co dalej z handlem po pandemii?

Pobierz opracowanie o scenariuszach i perspektywach dla handlu po pandemii koronawirusa. Czy firmy handlowe wyjdą z kryzysu silniejsze?

Chmura dla każdej firmy

Poznaj szeroką ofertę oprogramowania dla firm w bezpiecznej Chmurze Comarch. Z usług chmurowych Comarch korzysta już ponad 25,000 firm w Europie. Czytaj więcej...

Webinar: Automatyzacja prac serwisowych w terenie - lek na czasy pandemii

Podczas światowej epidemii koronawirusa sieci szerokopasmowe oraz mobilne zapewniają niezbędną łączność z kluczowymi usługami – związanymi z zapewnieniem bezpieczeństwa, ratowaniem zdrowia, ale także umożliwiają pracę zdalną tysiącom osób i komunikację osobom dotkniętych pandemią.

Raportowanie w ESEF

Comarch niebawem udostępni aplikację Comarch ESEF. Narzędzie do generowania rocznych sprawozdań finansowych przez spółki notowane na GPW w nowym standardzie wymaganym przez UE.

Tarcza Antykryzysowa - darmowy webinar

Obejrzyj nagranie naszego webinaru o Tarczy Antykryzysowej i dowiedz się jakie są najważniejsze korzyści Pakietu Antykryzysowego i jak wykorzystać je w Twojej firmie oraz jak systemy Comarch ERP pomogą we wdrożeniu nowych przepisów.

Oferta specjalna: Comarch e-Urząd

Poznaj ofertę specjalną rozwiązań Comarch dla osób pracujących w jednostkach administracji publicznej.

Webinar: Jak skutecznie wykorzystać potencjał 5G: „network slicing” oraz rola AI i uczenia maszynowego

Pierwszym z tematów wziętym pod lupę w ramach serii webinarów jest technologia 5G oraz koncepcja „network slicingu”.

Comarch marką godną zufania

Comarch został zwycięzcą rankingu „Marka Godna Zaufania” w kategorii „Firma oferująca usługi w chmurze”. Blisko 25 proc. przedsiębiorców, wypełniając ankiety, wskazało Comarch jako najpopularniejszego dostawcę usług w modelu chmurowym.

Opinie o systemach Comarch

Aż 83% z 2300 respondentów poleciłoby system ERP od Comarch innej firmie...

Wywiad: Usługi Chmurowe Comarch

Najważniejsza zasada panująca w IT to "ma działać" i nie ma tu znaczenia czy mówimy o całej infrastrukturze, konkretnej aplikacji czy, na przykład, systemie pocztowym.

Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej o Comarch?

Kontakt dla mediów

Skontaktuj się z Biurem Komunikacji Korporacyjnej Comarch.

Skontaktuj się z nami