Przedsiębiorstwa produkcyjne

Podstawowymi obszarami wspieranymi przez systemy informatyczne w firmach produkcyjnych, bez względu na to, czy realizują produkcję dyskretną, czy procesową, jednostkową, czy seryjną, na magazyn, czy na zamówienie, są procesy produkcyjne i logistyczne.  Oferta Comarch dla sektora produkcji jest zróżnicowana w zależności od stopnia dojrzałości klienta, sposobu realizacji produkcji i wspiera każdy element pracy przedsiębiorstw – obejmuje nie tylko wytwarzanie wyrobów, MRP czy logistykę, ale również pracę pozostałych działów jak sprzedaż, marketing czy księgowość.

 

Produkcja przemysłowa

Rozwiązania dedykowane dla branży produkcyjnej

Comarch ERP XL

System ERP, który zapewnia kompleksowe wsparcie procesu zarządzania produkcją, zarówno jednostkową jak i seryjną. Pozwala na planowanie, harmonogramowanie i realizację zleceń produkcyjnych oraz rozliczanie i analizę wszystkich kosztów związanych z procesem produkcji. Ponadto system wspiera wszystkie pozostałe obszary pracy przedsiębiorstw produkcyjnych m.in. sprzedaż, serwis lub księgowość.

Comarch EDI

Comarch EDI zapewnia wsparcie procesów biznesowych w elektronicznej komunikacji z partnerami biznesowymi. Dostosowanie do specyfiki danej branży, doświadczenie, międzynarodowość, integracja z systemami ERP oraz wsparcie dla wszystkich stron gwarantuje szybki start projektu oraz terminową jego realizację.

Comarch ECM

Dokumenty towarzyszą niemal wszystkim procesom biznesowym w firmie jak i w relacjach z partnerami biznesowymi czy klientami. Comarch ECM to kompleksowe narzędzie pozwalające na sprawne zarządzanie dokumentami i procesami charakterystycznymi dla ogólnej działalności np. procesy zakupowe czy zarządzanie HR, jak również dedykowanymi procesami funkcjonującymi u producentów przemysłowych jak np. zarządzanie jakością, wdrażanie norm ISO, zarządzanie dokumentacją produkcyjną, gwarancyjną, próbami technologicznymi i wiele innych.

Comarch SFA

Comarch SFA to kompleksowa platforma wsparcia sprzedaży, w tym rozwiązań mobilnych i raportujących dla organizacji handlowych. Poszczególne aplikacje Comarch SFA wspierają pracę przedstawicieli handlowych oraz współprace z partnerami handlowymi (odbiorcami i dostawcami) firm handlowo-produkcyjnych z branży produkcji przemysłowej.

Comarch ICT

Rośnie świadomość firm sektor przemysłowego, które coraz częściej decydują się na wdrożenie profesjonalnych i innowacyjnych rozwiązań IT wspierających procesy biznesowe. Coraz większego znaczenia nabiera odpowiednie zabezpieczenie całej infrastruktury IT, w tym przede wszystkim ochrona danych firmowych. Dlatego nasi klienci coraz częściej wybierają rozwiązania Comarch ICT, które w kompleksowy sposób dbają o bezpieczeństwo generowanych danych, optymalizują koszty funkcjonowania działów IT i poprawiają efektywność istniejącej infrastruktury IT.

IoT Plant

Szybkie prototypowanie i produkcja urządzeń elektronicznych. W ofercie znajdują się usługi montażu urządzeń elektronicznych (EMS), usługi w zakresie rozwoju produktów oraz usługi w zakresie prototypowania mechanicznego.

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.