Comarch EDI - Elektroniczna Wymiana Danych

Electronic Data Interchange

Rozwiązania

Nasi Klienci

bp_400x200.png

Elektroniczna wymiana i monitoring dokumentów Comarch EDI w BP Polska

Projekt EDI w BP rozpoczął się w 2006 roku. Platforma Comarch EDI została rozbudowana o dodatkowe moduły do obsługi plików pochodzących z systemu BP. Po dokładnych testach z wybranym kontrahentem uruchomiona została elektroniczna wysyłka wszystkich zamówień.

Dowiedz się więcej 

carrefour_400x200.png

Elektroniczna wymiana i przechowywanie dokumentów Comarch EDI w Carrefour Polska

W 2005 roku Carrefour Polska i Comarch rozpoczęli swoją współpracę projektem pilotażowym dotyczącym masowej komunikacji EDI.

Dowiedz się więcej

intermarche_400x200.png

Comarch EDI w Intermarché

Projekt EDI w Intermarche rozpoczął się w 2008 roku. Plany obejmowały wprowadzenie dokumentów elektronicznych – zamówienia i e-faktury  (wraz z e-fakturą korygującą) – z 400 dostawcami.

Dowiedz się więcej

leroy_400x200.png

Etykieta logistyczna i komunikacja EDI w Leroy Merlin

Leroy Merlin rekomenduje firmę Comarch jako dostawcę rozwiązań do usprawniania  komunikacji w procesach w łańcuchu dostaw. Katarzyna Kowalska, Dyrektor Logistyki, Leroy Merlin Polska

Dowiedz się więcej

metro-systems-360x180.png

Comarch EDI w Metro Systems

"Technologia elektronicznej wymiany danych Comarch znacząco usprawniła komunikację biznesową między GRUPĄ METRO, a jej dostawcami. Rozwiązanie to umożliwia również szybkie podejmowanie decyzji i odpowiednie reagowanie na zmienne środowisko biznesowe." Gabriele Timm, Provider Management Officer, METRO SYSTEMS GmbH

Dowiedz się więcej 

unilever_400x200.jpg

Elektroniczna wymiana danych w Unilever

„Dzięki wdrożeniu rozwiązań EDI możemy realizować ponad 80% zamówień w formie elektronicznej, co pozwala nam zwiększać sprzedaż bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu." A. Gużwin, kierownik ds. wdrożenia EDI w firmie Unilever.

Dowiedz się więcej 

kompania-piwowarska_400x200.png

Wdrożenie Comarch EDI w Kompanii Piwowarskiej

„Decydując się na faktury elektroniczne, KP zdecydowała się pójść z duchem czasu i postawić na najnowsze technologie. Systemy do elektronicznej wymiany danych dają firmom takim jak nasza nowe możliwości biznesowe." Jarosław Wasilewski, Kompania Piwowarska

Dowiedz się więcej 

Elektroniczna wymiana danych - System EDI

Comarch EDI (Electronic Data Interchange) to platforma B2B zapewniająca elektroniczną wymianę danych (EDI) z każdym partnerem biznesowym.  Kompleksowe podejście do komunikacji z partnerami z całego świata (m.in. dostawcami, klientami, operatorami logistycznymi) obejmujące elektroniczną wymianę danych produktowych, handlowych, logistycznych i finansowych pozwala osiągnąć największe korzyści. Do najważniejszych zaliczają się efektywne zarządzanie procesami w łańcuchu dostaw, szybki dostęp do wiarygodnych danych oraz zmniejszenie kosztu obsługi dokumentów.

Aktualności

Comarch jedyną polską firmą w raporcie Gartnera
2017-02-09

Firma Gartner po raz kolejny opublikowała raport „Market Guide for Integration Brokeage” ponownie umieszczając w nim platformę Comarch EDI.

Czytaj więcej

Wydarzenia

Nadchodzące wydarzenie
13Kwietnia Rotterdam
Spotkaj się z Comarch EDI podczas Factuurcongres

Factuurcongres 2017 odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2016 w Rotterdamie, jest to kluczowa 10 edycja tego wydarzenia.

Czytaj więcej
Wszystkie wydarzenia

Elektroniczna wymiana danych - Comarch EDI

Centralny katalog produktów - System Comarch EDI

E-faktura

Elektroniczna wymiana danych - System EDI

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.