Comarch Infraspace Cloud

CHMURA STWORZONA DLA BIZNESU

Jak zacząć:

Przyspieszaj innowacje i transformację cyfrową, zwiększaj zaangażowanie klientów i efektywność procesów biznesowych dzięki Comarch Infraspace Cloud.

Rodzina rozwiązań Comarch Infraspace Cloud pomoże zmodernizować Twoje podejście do chmury, a także podnieść jakość usług i zoptymalizować koszty szybciej niż kiedykolwiek. Comarch oferuje szeroki zakres elastycznych, bezpiecznych i wydajnych usług w chmurze dla firm, które chcą przenieść swoje zasoby do chmury.

Regulacje

Comarch Data Centers znajdują się w wielu lokalizacjach w Polsce (Kraków, Warszawa)  i na świecie. Dysponujemy siecią 20 centrów spełniających wymagania Tier III i Tier IV.


Jesteśmy zgodni z następującymi regulacjami przewidzianymi dla chmury bankowej:

 • Rekomendacje i wytyczne Komisji Nadzoru Finansowego dotyczące outsourcingu oraz zarządzania ryzykiem operacyjnym w jednostkach nadzorowanych przez KNF

 • Rekomendacja D

 • Wytyczne Europejskiego Urzędu Nadzoru Bankowego (EBA)

 • Standard wdrożeń przetwarzania informacji w chmurze obliczeniowej (tzw. PolishCloud)

 • Certyfikat PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard)

 • Wytyczne Europejskiego Urzędu Nadzoru nad Ubezpieczeniami i Pracowniczymi Programami Emerytalnymi dotyczące outsourcingu do dostawców usług w chmurze (EIOPA)

 • RODO

 • Polityka zarządzania ciągłością działania (Business continuity)

Poznaj usługi Comarch Infraspace Cloud:

 1. 01 Cloud Engine (IaaS)
 2. Najlepsza w swojej klasie wydajność, dostępność i elastyczność – możesz natychmiast skalować swoje rozwiązania, tak aby sprostać zmieniającym się potrzebom biznesowym. Cloud Engine jest bezpiecznym i elastycznym rozwiązaniem zaprojektowanym specjalnie do obsługi złożonych środowisk IT.

  Dowiedz się więcej

 3. 02 Private Cloud
 4. Unikalne rozwiązanie zapewniające skalowalność chmury na całkowicie wydzielonych, dedykowanych zasobach obliczeniowych, pamięci masowej i sieci. Jeśli chcesz chronić najbardziej poufne dane, spełniać najbardziej restrykcyjne wymagania przepisów prawnych lub spełnić wyspecjalizowane cele wydajnościowe Twojej aplikacji, Hosted Private Cloud jest dla ciebie.

  Dowiedz się więcej

 5. 03 Multi-cloud Management Services
 6. Kompleksowy zestaw usług i narzędzi do zarządzania, które pomagają zwiększyć widoczność i nadzór nad tradycyjnymi lokalnymi systemami IT oraz chmurami prywatnymi, publicznymi lub hybrydowymi. Zarządzane usługi Multi-Cloud pomagają osiągnąć pełne wykorzystanie technologii, poprawić wydajność i obniżyć koszty zarówno aplikacjom chmurowym, jak i starszym technologicznie aplikacjom, które dopiero do niej migrują.

  Dowiedz się więcej

 7. 04 POWER Cloud
 8. Czy chcesz przekształcić swoją infrastrukturę IBM w chmurę? Dzięki bezpiecznej platformie i wydajnemu wykorzystaniu istniejących zasobów informatycznych Comarch POWER Cloud umożliwia organizacjom radzenie sobie z szybko zmieniającymi się warunkami biznesowym. 

  Dowiedz się więcej

 9. 05 Cloud Managed Services (PaaS)
 10. Przedsiębiorstwa chcą czerpać korzyści z usług w chmurze, ale mogą nie być przygotowane na związaną z tym zwiększoną złożoność środowisk IT. Zintegruj i efektywniej zarządzaj infrastrukturą w chmurze dzięki Comarch Cloud Managed Services.

  Dowiedz się więcej

Cloud Engine (IaaS)

Najlepsza w swojej klasie wydajność, dostępność i elastyczność – możesz natychmiast skalować swoje rozwiązania, tak aby sprostać zmieniającym się potrzebom biznesowym. Cloud Engine jest bezpiecznym i elastycznym rozwiązaniem zaprojektowanym specjalnie do obsługi złożonych środowisk IT.

Dowiedz się więcej

Private Cloud

Unikalne rozwiązanie zapewniające skalowalność chmury na całkowicie wydzielonych, dedykowanych zasobach obliczeniowych, pamięci masowej i sieci. Jeśli chcesz chronić najbardziej poufne dane, spełniać najbardziej restrykcyjne wymagania przepisów prawnych lub spełnić wyspecjalizowane cele wydajnościowe Twojej aplikacji, Hosted Private Cloud jest dla ciebie.

Dowiedz się więcej

Multi-cloud Management Services

Kompleksowy zestaw usług i narzędzi do zarządzania, które pomagają zwiększyć widoczność i nadzór nad tradycyjnymi lokalnymi systemami IT oraz chmurami prywatnymi, publicznymi lub hybrydowymi. Zarządzane usługi Multi-Cloud pomagają osiągnąć pełne wykorzystanie technologii, poprawić wydajność i obniżyć koszty zarówno aplikacjom chmurowym, jak i starszym technologicznie aplikacjom, które dopiero do niej migrują.

Dowiedz się więcej

POWER Cloud

Czy chcesz przekształcić swoją infrastrukturę IBM w chmurę? Dzięki bezpiecznej platformie i wydajnemu wykorzystaniu istniejących zasobów informatycznych Comarch POWER Cloud umożliwia organizacjom radzenie sobie z szybko zmieniającymi się warunkami biznesowym. 

Dowiedz się więcej

Cloud Managed Services (PaaS)

Przedsiębiorstwa chcą czerpać korzyści z usług w chmurze, ale mogą nie być przygotowane na związaną z tym zwiększoną złożoność środowisk IT. Zintegruj i efektywniej zarządzaj infrastrukturą w chmurze dzięki Comarch Cloud Managed Services.

Dowiedz się więcej

Zaufany partner dla transformacji twojej firmy

Dla Comarch fundamentalnymi zasadami w kwestii współpracy z klientami jest zaufanie i partnerstwo. Jako europejski lider w świadczeniu usług ICT, Comarch jest również profesjonalnym dostawcą usług w chmurze. Działamy i optymalizujemy globalne usługi przetwarzania w chmurze, w oparciu o najlepsze dostępne technologie oraz nowoczesną wizję połączoną z lokalnym zaangażowaniem i najwyższym poziomem wsparcia.

 • Myślimy globalnie. Mamy ponad 90 biur w 34 krajach, 20 data centers, trzy regiony chmurowe dostępne na całym świecie. Nasze usługi są dostępne zawsze i wszędzie tam, gdzie są potrzebne.
 • Działamy lokalnie. Możemy pomóc Twojej firmie w optymalny sposób, dzięki znajomości lokalnych rynków i wymogów prawnych.
 • Oferujemy spokój ducha. Działamy zgodnie z przepisami prawa międzynarodowego i regionalnego (w tym również RODO).
 • Gwarantujemy duży wybór spośród szerokiej gamy rozwiązań.
 • Wspieramy usługi end-to-end. Skorzystaj z szerokiej gamy dodatkowych usług zarządzanych dostępnych na platformie chmurowej.

Masz pytania dotyczące konkretnej usługi? Skontaktuj się z ekspertem ds. rozwoju biznesu w twoim regionie. 

Kontakt

Global Comarch Cloud Infraspace

Nasi Klienci

  Wszystkie Case Studies

  Powiązane treści

  White Paper: Private Cloud

  Case Study: Intel

  Ulotka: Cloud Retail

  Ulotka: Infraspace Cloud

  Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć korzystanie z Comarch Infraspace Cloud