Comarch PowerCloud

Bo prawdziwa siła tkwi w chmurze

Zamień swoją obecną infrastrukturę opartą na serwerach IBM Power na środowisko Cloud

Czym jest Comarch PowerCloud?

Comarch PowerCloud to gotowe do użycia rozwiązanie, które umożliwia użytkownikom serwerów IBM Power Systems™ migrację ich tradycyjnej infrastruktury IT do chmury.

Dzięki platformie PowerCloud opartej na technologii opracowanej przez inżynierów Comarch, nie tylko zapewniamy naszym klientom możliwość wykorzystania wszystkich zalet rozwiązań typu Cloud, ale także gwarantujemy pełne wsparcie techniczne, jak i oferujmy szeroką gamę usług zarządzanych.

Co więcej, Comarch PowerCloud zawiera najnowsze funkcje wirtualizacji i zarządzania chmurą, które znacznie ułatwiają procesy wdrażania chmury obliczeniowej dla maszyn wirtualnych IBM AIX®, IBM i oraz Linux działających w środowiskach IBM Power Systems™.

Jakie są główne korzyści?

Jakie są funkcjonalności?

  • Dedykowany zestaw usług zarządzanych do wspierania lokalnych zespołów w utrzymaniu ich systemów i aplikacji (monitorowanie, administracja, dostrajanie, DR, tworzenie kopii zapasowych, skanowanie podatności i lokalizowanie braków w zabezpieczeniach)
  • Ułatwiona replikacja maszyn wirtualnych - zapewniająca spójność i szybkie wdrażanie infrastruktury IT
  • Portal SelfCare dla użytkowników końcowych - umożliwiający samodzielne tworzenie, edytowanie i przydzielanie nowych partycji w chmurze
  • Zautomatyzowana konfiguracja zasobów sprzętowych - tych dostępnych w samym systemie operacyjnym, a także połączeń między tymi zasobami
  • Uproszczona administracja - dzięki precyzyjnemu zarządzaniu obciążeń pracą
  • Pojedynczy punkt kontroli nad serwerem, siecią i zasobami pamięci
  • Dedykowana funkcjonalność umożliwiająca przenoszenie maszyn wirtualnych w ramach danej chmury obliczeniowej

Large User Group

IBM | LUG member

Comarch, jako druga polska firma, dołącza do Large User Group – ekskluzywnej organizacji, która zrzesza tylko największych użytkowników i najlepszych specjalistów IBM i na świecie. Misją LUG jest stworzenie bazy profesjonalistów związanych z obsługą systemów IBM, aby uczynić je jeszcze wydajniejszymi i bardziej nowoczesnymi. Dzięki członkostwu w LUG Comarch zyskuje realny wpływ na przyszłość i rozwój IBM Power Systems, a także zyskuje dostęp do najnowszych osiągnięć technologicznych, które pomogą firmie dostarczać najbardziej innowacyjne rozwiązania IT.

Jesteśmy inżynierami Comarch, jak również Certyfikowanymi Specjalistami IBM

Eksperci od technologii IBM w Comarch nadal rozwijają swoje kompetencje, stając się specjalistami w następujących obszarach:

IBM Certified Specialist
Virtualized Storage
 
IBM Certified Specialist
Enterprise Storage Technical Support
IBM Certified System Administrator
IBM i
IBM Certified System Administrator
AIX

Sprawdź inne produkty i usługi chmurowe Comarch ICT

Przetestuj naszą chmurę!