Comarch SFA - Sales Force Applications

System wsparcia i zarządzania sprzedażą

Rozwiązania

Nasi Klienci

diageo_400x200.jpg

Comarch SFA Mobile Sales Force Apps w DIAGEO Polska

„Wybór rozwiązania Comarch poprzedzony był etapem wdrożenia pilotażowego, na podstawie którego mogliśmy określić nasze finalne  wymagania w stosunku do systemu oraz ocenić sam produkt oferowany przez firmę Comarch. Finalne rozwiązanie wybrane do naszej firmy pozwoli na kompleksową obsługę kanałów sprzedaży, a sam system będzie wspierać pracę przedstawicieli handlowych zgodnie ze standardami pracy obowiązującymi we wszystkich spółkach z grupy Diageo”

Dowiedz się więcej

colgate_400x200.jpg

Comarch SFA Online Distribution i Comarch SFA Mobile Sales Force dla Colgate - Palmolive

„Zdecydowaliśmy się na system Comarch SFA Online Distribution do pozyskiwania danych odsprzedażowych oraz stanów magazynowych współpracujących z nami hurtowni. Dzięki temu otrzymaliśmy bezpośredni i stały dostęp do informacji rynkowych. Dzięki profesjonalizmowi specjalistów Comarch możliwe było dostosowanie rozwiązań z rodziny Comarch SFA do naszych indywidualnych potrzeb funkcjonalnych, biznesowych, czy też technicznych”

Dowiedz się więcej

redbull.jpg

Red Bull aktywnie kształtuje procesy biznesowe używając nowoczesnych rozwiązań Comarch SFA

"Od pewnego czasu poszukiwaliśmy narzędzi umożliwiających budowanie przewagi konkurencyjnej, pozwalających na zdobycie informacji przekładających się na zwiększenie efektywności działania Red Bull i naszych partnerów handlowych. Wybór docelowego rozwiązania informatycznego gwarantującego dostarczenie informacji o odsprzedaży dystrybutorów do detalu oraz o bieżących stanach magazynowych poprzedziliśmy gruntowną analizą naszych potrzeb, skonfrontowanych z technicznymi możliwościami rynku" - Wojciech Kosmalewski, Red Bull

Dowiedz się więcej

Hortex_400x200.jpg

Comarch SFA Online Distribution w Hortex

„Wybór systemu Comarch SFA Online Distribution poprzedzony był etapem wdrożenia pilotażowego, na podstawie którego mogliśmy określić nasze finalne wymagania w stosunku do systemu oraz ocenić produkty proponowane przez różnych dostawców. Zwracaliśmy dużą uwagę na to, aby dostawca oferował kompleksowe podejście do projektu, od etapu połączenia z dystrybutorem do raportowania wiarygodnej informacji" - Halina Pilich, Hortex

Dowiedz się więcej 

ppg_400x200.jpg

Comarch SFA Online Sales Support / Studio Dekoral Partner On-line System

"W efekcie kilkumiesięcznych prac uzyskaliśmy całkowicie niezależne rozwiązanie, które zostało w pełni dostosowane do wymagań branży oraz modelu współpracy z siecią sklepów detalicznych - Studio Dekoral. Zastosowane narzędzie z pewnością wpłynie na jakość i sposób obsługi klientów oraz poprawę efektywności naszych działań poprzez automatyzację procesów sprzedażowych" – Marek Urbańczyk, PPG Deco Poland

Dowiedz się więcej

Aktualności

Rozwiązanie Comarch TPM wyróżnione tytułem POI Best-in-Class for Mobile UX
2016-09-23

TPx Vendor Panorama 2016 opublikowany przez Promotion Optimization Institute to kolejny raport, w którym Comarch, jako jedyna polska firma IT znalazł się wśród wiodących dostawców technologii TPM/TPO.

Czytaj więcej

Znamy już wyniki badania satysfakcji klientów Comarch SFA. Ergonomia i komunikacja ocenione najwyżej, klienci zadowoleni.
2016-07-28

W ramach troski o satysfakcję klientów Comarch SFA prowadzi cykliczne badania jakości oferowanych przez siebie produktów.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Comarch SFA Mobile Sales Force na iOS

Comarch SFA Mobile Sales Force na Androida

System do wsparcia sprzedaży Comarch SFA 

Comarch SFA – Sales Force Applications 

Systemy wsparcia sprzedaży

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.