Promocja „20% rabatu na Comarch PPK

Prawie 700 tys. firm nadal nie podpisało umów o zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi i nie wybrało żadnego funduszu. Wdrożenie PPK w firmie to obowiązek ustawowy, a jego niedopełnienie może skutkować nałożeniem na podmioty gospodarcze kary w wysokości 1,5 proc. budżetu wynagrodzeń za rok poprzedni. 

Comarch jako jeden z głównych dostawców systemów klasy ERP w Polsce, ale także jako pracodawca, który od 1 lipca 2019 r. miał obowiązek utworzenia PPK dla swoich Pracowników, doskonale zna i rozumie potrzeby oraz wyzwania, przed jakimi stoją Pracodawcy.

Mając na uwadze kary, jakimi mogą zostać obciążeni przedsiębiorcy, którzy nie podpiszą umów o zarządzanie PPK postanowiliśmy uruchomić promocję „20% rabatu na Comarch PPK”. W dniach 11 sierpnia do 7 września 2021 firmy, które do tej pory nie korzystały z aplikacji Comarch PPK mogą kupić ją w niższej cenie.

W ramach promocji przy sprzedaży pakietu aplikacji Comarch PPK naliczymy rabat w wysokości 20% w stosunku do cen katalogowych dla Użytkowników zarówno wersji stacjonarnych jak i chmurowych oprogramowania Comarch ERP, instalacji dla Biur Rachunkowych, Podmiotów Powiązanych i wersji Standalone!

Regulamin promocji i informacje jak z niej skorzystać dostępne tutaj >.
Więcej o aplikacji Comarch PPK.

Demo Comarch ERP Optima

Wersja demonstracyjna to program posiadający pełną funkcjonalność: wszyskie moduły Comarch ERP Optima są dostępne do darmowego przetestowania.

Program dostępny w wersji chmurowej (online). Zawsze aktualny
i zgodny z przepisami. Wystarczy urządzenie z dostępem do internetu.

Więcej o Chmurze Comarch

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza