e-Podatki

Oprogramowanie Comarch ERP zawsze zgodne ze zmianami przepisów podatkowych

Comarch-ERP-Cyfrowe-PodatkiKażdy przedsiębiorca zobowiązany jest do płacenia podatków. Ich rodzaj czy sposób rozliczania zależą od wielu czynników - między innymi od zakresu prowadzonej działalności. Prawo podatkowe ulega ciągłym zmianom. Potrzeba wielkiego wysiłku, sporej dawki wiedzy i systematyczności, żeby pozostawać na bieżąco ze wszystkimi nowościami i nie ryzykować niedopełnienia któregoś obowiązku.

Na szczęście, są na to sposoby! Użytkownicy systemów Comarch ERP mogą spać spokojnie dzięki zawsze zgodnemu z przepisami oprogramowaniu, nad którym czuwa sztab naszych najlepszych specjalistów.

Rząd - aby mieć pełną kontrolę nad systemem podatkowym - zmierza do wprowadzenia wszystkich rozliczeń w formie elektronicznej, a już teraz większość z nich dostępna jest tym sposobem. Dla przedsiębiorcy, który wybierze odpowiedniego dostawcę systemu księgowego to wielkie ułatwienie, ponieważ zyskuje on dostęp do zawsze aktualnych e-deklaracji, a w przypadku specyficznych procedur (jak np. odwrotne obciążenie) system podpowie, jak krok po kroku poprawnie przez nie przejść.

 

Aby maksymalnie ułatwić naszym Klientom rozeznanie się w gąszczu przepisów, przygotowaliśmy zestawienie wszystkich obowiązków podatkowych wraz ze wskazówkami, jak je wypełnić przy użyciu naszych systemów.