Jest już dostępny najnowszy numer magazynu Comarch ERP. Tematem przewodnim są relacje w biznesie, budowanie społeczności i zaangażowania wokół marek. Słowo „społeczność” odmieniamy w tym numerze przez wszystkie przypadki – piszemy o crowdfundingu, czyli finansowaniu społecznościowym; grywalizacji – metodzie służącej budowaniu zaangażowania, a także o narzędziach komunikacyjnych, które umożliwiają dialog między firmą a klientem. 

 

Jak zwykle chcemy zainspirować do jeszcze lepszego prowadzenia biznesu. Czytelnicy mogą dowiedzieć się o najnowszym trendzie technologicznym Internet of Things i jego praktycznym zastosowaniu; o tym jak za pomocą beacona można precyzyjnie dotrzeć do aktualnych i potencjalnych klientów. Ponadto w numerze: analiza danych w branży Retail, prawdy i mity o sprzedaży w terenie, oraz odpowiedź na pytanie, jak pozyskać fundusze unijne na tzw. inteligentne specjalizacje.

 

Wszystkich Czytelników zapraszamy do dyskusji! Napisz do nas na profilu Facebook https://www.facebook.com/comarcherp/ lub na adres mailowy nz@comarch.pl 

 

Pobierz magazyn

 

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.