Nowoczesne Zarządzanie

okladka

 

Rynek handlu detalicznego przechodzi gwałtowną metamorfozę. Ekspansja technologii mobilnych i powszechny dostęp do internetu wpływają na wzrost świadomości konsumentów, a co za tym idzie – wymuszają na sprzedawcach zastosowanie nowych rozwiązań. Omnichannel, customer experience czy e-commerce – to pojęcia, które powinny być znane każdemu przedsiębiorcy z branży retail.

Comarch wychodzi naprzeciw nowym trendom na tym rynku, oferując swoim Klientom cały pakiet rozwiązań, które pomagają w efektywnym przeprowadzeniu całego procesu sprzedaży. Począwszy od narzędzi e-commerce i wsparcia dla marketingu, poprzez mobilny POS, a skończywszy na analizach klasy Business Intelligence – Comarch wspiera przedsiębiorców w każdej fazie wyścigu po klienta.

Najnowszy numer magazynu „Nowoczesne Zarządzanie” oddajemy w Państwa ręce z nadzieją, że będzie praktycznym przewodnikiem po nowych trendach w branży retail. Na przykładzie case studies poświęconych naszym Klientom – m.in. francuskiej grupie Printemps czy polskim sieciom Ray Obuwie i Greenpoint – pokazujemy, w jaki sposób oprogramowanie Comarch może pomóc w codziennym zarządzaniu firmą. Prezentujemy także całą gamę rozwiązań dedykowanych sklepom, sieciom handlowym i franczyzowym.

Zapraszamy do lektury!

Pobierz (.pdf)

Pobierz (.epub)

Pobierz (.mobi)

Czytaj na ISSUU