Rynek handlu detalicznego przechodzi gwałtowną metamorfozę. Ekspansja technologii mobilnych i powszechny dostęp do internetu wpływają na wzrost świadomości konsumentów, a co za tym idzie – wymuszają na sprzedawcach zastosowanie nowych rozwiązań. Omnichannel, customer experience czy e-commerce – to pojęcia, które powinny być znane każdemu przedsiębiorcy z branży retail.

Comarch wychodzi naprzeciw nowym trendom na tym rynku, oferując swoim Klientom cały pakiet rozwiązań, które pomagają w efektywnym przeprowadzeniu całego procesu sprzedaży. Począwszy od narzędzi e-commerce i wsparcia dla marketingu, poprzez mobilny POS, a skończywszy na analizach klasy Business Intelligence – Comarch wspiera przedsiębiorców w każdej fazie wyścigu po klienta.

Najnowszy numer magazynu „Nowoczesne Zarządzanie” oddajemy w Państwa ręce z nadzieją, że będzie praktycznym przewodnikiem po nowych trendach w branży retail. Na przykładzie case studies poświęconych naszym Klientom – m.in. francuskiej grupie Printemps czy polskim sieciom Ray Obuwie i Greenpoint – pokazujemy, w jaki sposób oprogramowanie Comarch może pomóc w codziennym zarządzaniu firmą. Prezentujemy także całą gamę rozwiązań dedykowanych sklepom, sieciom handlowym i franczyzowym.

Zapraszamy do lektury!

Pobierz (.pdf)

Pobierz (.epub)

Pobierz (.mobi)

Czytaj na ISSUU

O magazynie

W ramach Sektora ERP firmy Comarch już od kilku lat tworzymy i wydajemy magazyn Nowoczesne Zarządzanie. Głównym celem tego wydawnictwa jest dzielenie się z czytelnikami naszą wiedzą i doświadczeniem biznesowym.

Poznaj naszych autorów

Wszystkie numery archiwalne

Czasopismo wydawane jest w nakładzie 2000 egzemplarzy od 2005 roku. Zobacz wszytkie numery archiwalne magazynu Nowoczesne Zarządzanie.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowym numerze bezpłatnego magazynu Nowoczesne Zarządzanie, zamów newsletter. 

Masz pomysł na artykuł, a może chcesz zostać jego autorem?

Napisz do nas

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza