Automatyzacja sprzedaży w branży HoReCa

W ostatnich latach branża hotelarsko-gastronomiczna, w niektórych krajach znana również pod nazwą HoReCa, stanowi najszybciej rozwijający się sektor rynku w Europie i na świecie. Olbrzymia skala dzisiejszej działalności branży hotelarsko-gastronomicznej, niesie ze sobą pewne problemy i wyzwania. Odpowiedzią na nie jest nowoczesna technologia. Na rynku są dziesiątki rozwiązań wspierających sprzedaż, lecz niektóre z nich nie posiadają wystarczająco rozbudowanych możliwości. W tym raporcie prezentujemy korzyści, które wiążą się z zastosowaniem współczesnej technologii w branży HoReCa.

Dowiedz się:

  • jak mobilny CRM może pomóc Twojej firmie,
  • czym są elastyczne karty produktu,
  • jak zostać ekspertem w branży HoReCA i poczuć się jak barista,
  • jak efektywnie zarządzać materiałami wspierającymi sprzedaż (POSM),
  • dlaczego powinno się wysyłać gotowe przepisy klientom z branży HoReCa.
Sprzedaż w horeca

Pobierz darmowy white paper

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.