Nowy White Paper - pobierz za darmo!

System on-premises czy chmura - oto jest pytanie

Oparte na chmurze platformy lojalnościowe, choć tak innowacyjne, nie mają na celu zastąpić licencjonowanych rozwiązań „on-premises”. Są one jedynie opcją. Dlaczego? Ponieważ zarówno chmura, jak i system zaimplementowany lokalnie mogą nam pomóc spełniać cele biznesowe, a różnica tkwi głównie w sposobie realizacji działań marketingowych. 

Możesz więc zainwestować w niezależne, budowane wg Twoich wytycznych rozwiązanie do zarządzania lojalnością, które stanie się częścią Twojej infrastruktury IT lub pominąć proces implementacji i uzyskać natychmiastowy dostęp do wirtualnego środowiska, które zapewnia wszystkim użytkownikom ten sam zestaw funkcjonalności mających ułatwić im realizację ich strategii biznesowych.

Ten darmowy E-Book został stworzony po to, aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru"Stąd też nie chodzi już o to, czym jest przetwarzanie danych w chmurze – większość z nas już to wie. Chodzi o to, jak chmura wpływa na dzisiejsze środowisko biznesowe i jak można ją wykorzystać do zainicjowania rozwoju i inwestycji w tym obszarze."

 

Pobierz E-Book

 

Zdobądź odpowiedzi na następujące pytania

  • Dlaczego chmura staje się coraz częściej wykorzystywanym rozwiązaniem IT?
  • Patrząc pod kątem biznesowym, jaka jest różnica między systemami cloud a rozwiązaniami on-premises?
  • Jakie możliwości oferuje chmura w zakresie zwiększania lojalności klientów, a jak radzą sobie z tym systemy on-premises?
  • Który z tych dwóch rodzajów systemów jest lepszy dla Twojego przedsiębiorstwa?


Częścią naszego E-Booka jest również QUIZ, który pomoże ci znaleźć odpowiedź na ostatnie pytanie. Nie przegap tej okazji.

Pobierz plik PDF

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.