Większość organizacji i działów dąży do ciągłego ulepszania operacji biznesowych. Konwencjonalny program zmian obejmuje wprowadzenie lepszej technologii, procedur i procesów, a wszystko to koncentruje się na generowaniu lepszej wydajności i produktywności. W jaki sposób rozróżniasz taktyczne i strategiczne inicjatywy transformacji biznesu? Jakie są główne kwestie związane z tworzeniem własnej strategii e-fakturowania?

Przeczytaj ten e-book i dowiedz się więcej o:

  • E-fakturowanie a układanka transformacyjna
  • Strategiczna automatyzacja procesów w biznesie
  • Sześciu kluczowych czynnikach w budowaniu strategii e-fakturowania
  • 14 kluczowych faktach dotyczących automatyzacji faktur

Pobierz BEZPŁATNY e-Book już teraz i korzystaj z wiedzy projektu partnerskiego Comarch i AIIM.

Pobierz e-book

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.

Sprawdź efektywne rozwiązanie do zarządzania procesami AP i AR

Comarch e-Invoicing  pozwala zautomatyzować proces e-fakturowania ze wszystkimi partnerami zgodnie z wymogami prawnymi. Pozwala usprawnić i zautomatyzować wszelkie wewnętrzne procesy związane z przetwarzaniem dokumentów kosztowych (AP) i sprzedażowych (AR). Zdolność do współpracy z dostawcami z całego świata gwarantują elektroniczną komunikację w chmurze ze wszystkimi sprzedawcami/klientami w jednym miejscu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii takich jak machine learning, zapewniamy poprawność walidacji treści faktury oraz konwersji jej formatu.

Dowiedz się więcej