O co chodzi z synchronizacją przepływu danych w procesach B2B?

  • Coraz więcej firm podejmuje decyzję o przyspieszeniu własnej transformacji cyfrowej, kładąc nacisk na harmonizację procesów związanych z operacjami w łańcuchu dostaw oraz w obszarze kontaktu z klientami.

  • Mając świadomość istotności komunikacji B2B, przedsiębiorstwa już teraz wdrażają nowe rozwiązania w zakresie wymiany danych, aby podnieść efektywność biznesową i zachować konkurencyjność.

  • W naszym najnowszym white paperze przeczytasz o konkretnych sposobach, w jakie nowoczesny system EDI (Electronic Data Interchange) może pomóc Twojej firmie zarówno w usprawnieniu komunikacji biznesowej, jak i zapewnieniu przejrzystości wszystkich procesów w łańcuchu dostaw.
Tablet

Pobierz plik PDF

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.

Czy na pewno chcesz wysłać formularz?