Warsztaty Comarch SFA „Sprzedaż to taka gra, gdzie jest wielu zawodników, a na końcu wygrywają Ci którzy mają właściwe dane”

Warszawa, 11.04.2017

Warsztaty sprzedażowe Comarch SFAWarsztaty Comarch SFA „Sprzedaż to taka gra, gdzie jest wielu zawodników, a na końcu wygrywają Ci którzy mają właściwe dane” odbędą się w dniu 11 kwietnia w Warszawie na Stadionie Narodowym, miejscu szczególnym dla fanów piłki nożnej, ale nie tylko.

Wydarzenie to daje możliwość pogłębienia wiedzy z zakresu zarządzania działem sprzedaży oraz marketingu, a także stanowi okazję do wymiany wiedzy i dobrych praktyk. Uczestnicy będą mogli w otwarty sposób porozmawiać o trendach panujących w sprzedaży oraz dowiedzieć się jak efektywnie zaplanować budżet i akcje promocyjne przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych.

Warsztaty Comarch SFA dają możliwość poznania licznych ekspertów oraz specjalistów ze swojej branży i nie tylko. Prezentacje będą skupione wokół trendów panujących w kanale sprzedaży oraz doświadczeń zebranych na podstawie dotychczasowych wdrożeń.

Rejestracja została już otwarta.

Więcej informacji: https://event.comarch.com/events/warszawa/

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.