Programamy lojalnościowe Comarch znalazł się wśród firm zaproszonych przez firmę badawczą Forrester do uczestnictwa w badaniu „2016 Forrester Wave: Customer Loyalty Solutions For Large Organizations, Q1 2016”. Forrester oceniał dostawców usług za pomocą 40 kryteriów, które można połączyć w trzy szersze kategorie dotyczące aktualnej oferty, strategii i obecności na rynku. Comarch otrzymał najlepsze oceny za zarządzanie lojalnością, strukturę cenową oraz typowy rozmiar projektu. W dwóch ostatnich przypadkach była to zarazem maksymalna punktacja.

Rozważ Comarch, jeżeli możliwości technologiczne są Twoim głównym priorytetem – stwierdza raport. To zdanie podkreśla główną zaletę Comarch – silne techniczne zaplecze i wiedzę. Comarch znalazł się w kategorii końcowych dostawców dla dużych przedsiębiorstw. W raporcie jest określany jako firma osiągająca dobre wyniki (strong performer) i oferująca konkurencyjne możliwości.

Comarch z pewnością dostarcza na rynek wiele możliwości do zarządzania lojalnością poprzez swoje produkty i doświadczenie w zarządzaniu dużymi programami partnerskimi dla linii lotniczych oraz firm z branży turystycznej i paliwowej. Klienci są bardzo zadowoleni z jakości produktów Comarch i wskazując na dużą sprawność wdrożenia technologii oraz fachową wiedzę. Jak jeden klient powiedział: "Naprawdę spodobało mi się, że potrafili…dostosować się do wyjątkowości naszego biznesu" – czytamy w raporcie Forrestera.

Dodatkowo Forrester umieścił Comarch wśród dostawców, którzy rozwijają działalność na nowych rynkach: ostatnia inwestycja Comarch – przejęcie amerykańskiej spółki Thanks Again – rozbudowała ofertę dla klientów z branży podróżniczej, a wdrożenie nowego rozwiązania – Smart City pozwoli władzom samorządowym wykorzystać posiadane oprogramowanie do zarządzania lojalnością we współpracy z instytucjami rządowymi, biznesowymi i lokalnymi.

Ponadto tylko w 2015 roku rozwiązania Comarch zostały wymienione przez Gartnera, inną kluczową firmę badawczą, w dwóch raportach zatytułowanych odpowiednio „Hype Cycle for Digital Commerce” i „The Gartner CRM Vendor Guide”.

To doskonała wiadomość. Nasze zaawansowane rozwiązanie, międzynarodowe doświadczenie, szybki rozwój produktu i strategiczne decyzje naszego zarządu pozwoliły osiągnąć status „Strong Performer”. Nasza praca z ponad osiemdziesięcioma klientami, takimi jak firmy FMCG, operatorzy telekomunikacyjni, instytucje finansowe, linie lotnicze była tego warta – mówi Radoslaw Zep, Comarch CRM&Marketing Product Manager.

Comarch posiada ponad dwadzieścia lat doświadczenia w projektowaniu, wdrażaniu i integrowaniu rozwiązań IT spełniających najnowsze światowe standardy. CRM&Marketing to kompleksowy pakiet rozwiązań IT i usług eksperckich, który pomaga budować programy lojalnościowe i zarządzać nimi, tworzyć dobre relacje z klientami, automatyzować procesy marketingowe i ostatecznie, zwiększać zyski. Nasze oprogramowanie wspiera wszystkie działania tworzące wartość dla uczestników programu lojalnościowego. Comarch zna specyfikę wielu branż dzięki doświadczeniu zdobytemu w trakcie pracy z ponad osiemdziesięcioma klientami, do których zaliczają się firmy FMCG, sieci handlowe, operatorzy telekomunikacyjni, instytucje finansowe, linie lotnicze i lotniska, m.in. JetBlue Airways, Heathrow Airport czy BP. Oferta Comarch obejmuje również narzędzia do analizy Big Data i innowacyjne, oparte na grywalizacji, systemy do budowania zaangażowania klientów, które zwiększają zyski i wzmacniają relacje pomiędzy klientami, partnerami i marką.

Comarch posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie projektowania, wdrażania oraz integracji nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla szeroko pojętego sektora handlowo-usługowego. Aktualnie projekty realizowane są w 41 krajach na 5 kontynentach, głównie dla dużych przedsiębiorstw działających w branżach takich jak Retail, FMCG, przemysł paliwowy, transport i turystyka (np. linie lotnicze, lotniska), logistyka, branża motoryzacyjna czy produkcja. Wśród obsługiwanych klientów znajdują się między innymi firmy takie jak BP Global, Carlsberg, Heathrow Airport, Metro Group, Diageo (producent takich marek jak Johnnie Walker, Smirnoff i Baileys), Red Bull czy Tesco.

Pełna lista klientów dostępna jest tutaj: 
Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.