VTS Group jest wiodącym europejskim producentem rozpoznawalnych na całym świecie urządzeń z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Działająca od 1989 roku Grupa kapitałowa VTS stanowi obecnie kilkanaście spółek regionalnych, zlokalizowanych na całym świecie.

Centrala firmy znajduje się w Gdańsku (Polska), a centra Produkcyjno-Logistycznych zlokalizowane są w Polsce, USA, Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Chinach. VTS Group posiada 92 biura regionalne i świadczy swoje usługi w 40 państwach na 5 kontynentach.

Wdrożone rozwiązanie

Comarch Data Center

Comarch Data Center to usługi świadczone w oparciu o zaawansowane technologiczne centra przetwarzania danych o wysokiej dostępności oraz zaawansowanej architekturze TIER III i TIER IV.

Podstawowe informacje

  • Rozpoczęcie: 2005 
  • Zasięg geograficzny: Polska 
  • Typ projektu: Hosting, Backup

 

Opis projektu

Aktualnie Comarch jest odpowiedzialny za administrację oraz utrzymanie następujących komponentów, które wchodzą w skład hostowanej platformy IT:

  • serwery oraz zasoby dyskowe oparte o technologię firmy HP, wchodzące w skład dedykowanej chmury obliczeniowej
  • systemy operacyjne Microsoft Windows Serwer od wersji 2003 do obecnej 2012 R2
  • bazy danych Microsoft SQL w różnych wersjach i edycjach, Windows Serwer od wersji 2003 do obecnej 2012 R2
  • oprogramowanie pocztowe Microsoft Exchange 2013
  • backup oparty na rozwiązaniu firmy Symantec wykorzystujący Comarch Central Backup system
  • warstwa dostępowa oparta o rozwiązanie Citrix Metaframe
  • wirtualizatory oparte o oprogramowanie firmy VMware

Aby pobrać pełną wersję case study wypełnij poniższy formularz

* Informacje wymagane

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.