Data Center

Twoje dane w rękach ekspertów

Dane są dziś niezbędne do prowadzenia firmy. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes, musisz chronić informacje i zminimalizować ryzyko potencjalnych zagrożeń, takich jak kradzież lub wycieki danych, które mogą spowodować straty finansowe i wizerunkowe, a nawet zrujnować twoje przedsiębiorstwo.

Outsourcing centrów danych jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz mieć pewność, że twoje dane są przechowywane zgodnie z najlepszymi standardami i praktykami oraz zabezpieczone na każdym poziomie.

Każde z 20 centrów danych Comarch spełnia co najmniej wymagania Tier 3, aby zagwarantować naszym klientom nieprzerwany dostęp do ich danych i wspierać strategie ciągłości działania (BCP). Comarch przechowuje dane w 20 centrach danych na całym świecie, co umożliwia nearshoring, jeden z najbardziej pożądanych modeli outsourcingu IT.

Bezpieczeństwo w Comarch Data Center

Jeśli oczekujesz najwyższego poziomu bezpieczeństwa Twoich danych biznesowych, Comarch jest właściwym wyborem. Przechowujemy poufne informacje wraz z danymi osobowymi klientów, aplikacjami, bazami danych i wszelkimi plikami przetwarzanymi przez Państwa firmę w bezpiecznym środowisku chronionym najnowszymi technologicznie rozwiązaniami i fizycznymi środkami bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej o naszych procedurach, certyfikatach i ciągłości działania.

Dowiedz się więcej 

data center

Zawsze

Sposobem zabezpieczenia się przed negatywnymi konsekwencjami nieplanowanych przerw w działaniu środowiska IT jest Disaster Recovery Center. Podstawową rolą DRC jest zabezpieczenie systemów klienta przed każdą poważną awarią lub zdarzeniami losowymi w podstawowej serwerowni, w wyniku których przestaje ona być dostępna (np. pożar, powódź).

 

Dowiedz się więcej

Disaster Recovery Center

Lokalizacje Comarch

Blisko, daleko i wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz – Centra Danych Comarch są zawsze dostępne. Nasze centra zlokalizowane są na całym świecie, aby zapewnić nearshoring, usługi w chmurze i najbardziej niezawodne partnerstwo IT. Dołącz do najlepszych graczy na rynku i przechowuj swoje dane w jednym z ośrodków Comarch. Zobacz, gdzie możesz nas znaleźć!

 

Dowiedz się więcej

comarch data center na świecie

Kolokacja

Aby uczynić Twoje biznes bardziej elastycznym i bezpieczniejszym, Comarch zapewnia przystępne cenowo i niezawodne usługi kolokacji w dowolnym miejscu i czasie.

 

Dowiedz się więcej

Modele usługowe

IBM Power Services

Comarch Data Center oferuje w pełni zarządzane usługi dla platformy IBM Power, która jest bezpiecznym i niezawodnym rozwiązaniem IT dla firm o dowolnej skali. Usługi te pozwolą Twojej firmie zarówno zwiększyć wydajność platformy, jak i obniżyć koszty związane z jej obsługą.

Dowiedz się więcej

IBM Power Services

Data Center Managed Services

Organizacje potrzebują solidnej infrastruktury data center, aby sprostać wymaganiom nieustannie zmieniającego się świata. Zwiększ innowacyjność swojej firmy i zmniejsz złożoność jej zarządzania dzięki Comarch i naszym usługom Data Center manager Services.

Dowiedz się więcej

Data Center Managed Services

Elastycznie

Cechą unikalną rozwiązania jest możliwość elastycznego zarządzania zasobami. Rozwiązania Data Center cechują się dobrą skalowalnością. Rozbudowa infrastruktury wraz ze wzrostem zapotrzebowania ze strony klienta jest bezproblemowa i szybka, ponieważ rozwiązania Comarch działają na platformie zaprojektowanej do obsługi tysięcy użytkowników.

Przeczytaj case study

elastyczne zarządzanie data center

Comarch ICT oferuje kompleksowe usługi centrum danych, w tym hosting/ kolokację, usługi chmurowe, zarządzanie systemami, budowę bezpiecznych i energooszczędnych środowisk infrastruktury oraz integrację / optymalizację istniejącej już infrastruktury IT.

Usługi Comarch Data Center pomagają klientom zwiększyć wydajność operacyjną oraz poprawić elastyczność i efektywność IT w firmie poprzez szybsze dostarczanie usług i optymalizację kosztów operacyjnych.

Aby wspierać klientów na całym świecie, Comarch posiada globalną sieć własnych i partnerskich centrów danych zlokalizowanych m.in. w Toronto, Montrealu, Chicago, Dreźnie, Krakowie, Moskwie, Dubaju i Kuala Lumpur. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, centra danych Comarch zaprojektowane są tak, aby spełniać wysokie wymagania w zakresie dostępu i ochrony informacji. Opieramy się na politykach bezpieczeństwa i ochrony prywatności opartej na wiodących w branży standardach (ITILv3; PCI DSS, ISAE 3402 typu I i II itp.), które stanowią podstawę naszych usług. Wybierając Comarch Data Center zyskujesz pełną przejrzystość w obszarze kosztów i jakości usług IT. Blisko współpracujemy z wiodącymi dostawcami, co gwarantuje naszym usługom najwyższy poziom wydajności i zgodności.

Frequently Asked Questions

Nasi Klienci

  Wszystkie Case Studies

  Powiązane treści

  E-book: Bezpieczeństwo danych i backup

  Wideo: Korzyści Disaster Recovery Center

  Ulotka: Cloud Retail

  Ulotka: Cloud Infraspace

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch

  Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.