Data Center

Comarch świadczy kompleksowe usługi w zakresie udostępniania i utrzymania złożonych platform systemowych obejmujących sprzęt, oprogramowanie i usługi administracji.

 

W bogatym portfolio usług firmy znajdują się zarówno podstawowe usługi dla firm, którym nie opłaca się inwestować w kosztowną infrastrukturę, jak również rozwiązania dla najbardziej wymagających, takie jak Disaster Recovery Center.

Wszystkie usługi Comarch Data Center są świadczone w oparciu o najnowsze standardy i zaawansowaną architekturę (TIER III i Tier IV), w dowolnym, wybranym przez klienta modelu usługowym (SaaS, PaaS, IaaS). Comarch przechowuje dane w 15 Data Center na całym świecie (m.in. Chicago, Singapur, Moskwa, Kraków), co umożliwia wdrożenie w życie nearshoringu, jednego z najbardziej pożądanych modeli biznesowych w outsourcingu IT. 

Bezpiecznie

Jeśli oczekujesz najwyższego poziomu bezpieczeństwa Twoich danych biznesowych, Comarch jest właściwym wyborem. Przechowujemy poufne informacje wraz z danymi osobowymi klientów, aplikacjami, bazami danych i wszelkimi plikami przetwarzanymi przez Państwa firmę w bezpiecznym środowisku chronionym najnowszymi technologicznie rozwiązaniami i fizycznymi środkami bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej o naszych procedurach, certyfikatach i ciągłości działania.

Dowiedz się więcej 

data center

Zawsze

Sposobem zabezpieczenia się przed negatywnymi konsekwencjami nieplanowanych przerw w działaniu środowiska IT jest Disaster Recovery Center. Podstawową rolą DRC jest zabezpieczenie systemów klienta przed każdą poważną awarią lub zdarzeniami losowymi w podstawowej serwerowni, w wyniku których przestaje ona być dostępna (np. pożar, powódź).

 

Dowiedz się więcej

Disaster Recovery Center

Wszędzie

Blisko, daleko, kiedy tylko nas potrzebujesz - Comarch już tam jest. Nasze centra danych znajdują się na całym świecie, aby zapewnić bliską łączność, usługi w chmurze i najbardziej niezawodne partnerstwo IT. Dołącz do najlepszych graczy na rynku i przechowuj swoje dane w Comarch Data Center. Zobacz, gdzie możesz nas znaleźć.

 

Dowiedz się więcej

comarch data center na świecie

Kolokacja

Aby uczynić Twoje biznes bardziej elastycznym i bezpieczniejszym, Comarch zapewnia przystępne cenowo i niezawodne usługi kolokacji w dowolnym miejscu i czasie.

 

Dowiedz się więcej

Modele usługowe

Elastycznie

Cechą unikalną rozwiązania jest możliwość elastycznego zarządzania zasobami. Rozwiązania Data Center cechują się dobrą skalowalnością. Rozbudowa infrastruktury wraz ze wzrostem zapotrzebowania ze strony klienta jest bezproblemowa i szybka, ponieważ rozwiązania Comarch działają na platformie zaprojektowanej do obsługi tysięcy użytkowników.

Przeczytaj case study

elastyczne zarządzanie data center

Frequently Asked Questions

Nasi Klienci

 • Nicols

  Nicols

  Belgijski producent środków czystości korzysta z Comarch Cloud
 • JetBlue Airways

  JetBlue Airways

  Hosting dla JetBlue Airways
 • Circle K Polska

  Circle K Polska

  Comarch Network Managed Services dla Circle K Polska sp. z o.o.
 • Heathrow Airport

  Heathrow Airport

  Wdrożenie Comarch Data Center w Heathrow Airport [EN]
 • Drosed

  Drosed

  Drosed wybiera kompleksowe rozwiązanie Comarch ICT
 • European Southern Observatory

  European Southern Observatory

  Usługi Comarch IT Outsourcing dla European Southern Observatory
 • Valeo Niemcy

  Valeo Niemcy

  Rozwiązania Comarch IT Outsourcing dla Valeo Niemcy
  Wszystkie Case Studies

  Powiązane treści

  Rozwój usług Comarch Data Center

  White Paper: Biometria - Nowoczesne Metody Uwierzytelniania

  Wideo: Comarch Data Center

  Ulotka: Network Managed Services

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch

  Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.