Data Center

Comarch świadczy kompleksowe usługi w zakresie udostępniania i utrzymania złożonych platform systemowych obejmujących sprzęt, oprogramowanie i usługi administracji.

 

W bogatym portfolio usług firmy znajdują się zarówno podstawowe usługi dla firm, którym nie opłaca się inwestować w kosztowną infrastrukturę, jak również rozwiązania dla najbardziej wymagających, takie jak Disaster Recovery Center.

Wszystkie usługi Comarch Data Center są świadczone w oparciu o najnowsze standardy i zaawansowaną architekturę (TIER III i Tier IV), w dowolnym, wybranym przez klienta modelu usługowym (SaaS, PaaS, IaaS). Comarch przechowuje dane w 18 Data Center na całym świecie (m.in. Chicago, Singapur, Moskwa, Kraków), co umożliwia wdrożenie w życie nearshoringu, jednego z najbardziej pożądanych modeli biznesowych w outsourcingu IT. 

Bezpieczeństwo w Comarch Data Center

Jeśli oczekujesz najwyższego poziomu bezpieczeństwa Twoich danych biznesowych, Comarch jest właściwym wyborem. Przechowujemy poufne informacje wraz z danymi osobowymi klientów, aplikacjami, bazami danych i wszelkimi plikami przetwarzanymi przez Państwa firmę w bezpiecznym środowisku chronionym najnowszymi technologicznie rozwiązaniami i fizycznymi środkami bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej o naszych procedurach, certyfikatach i ciągłości działania.

Dowiedz się więcej 

data center

Zawsze

Sposobem zabezpieczenia się przed negatywnymi konsekwencjami nieplanowanych przerw w działaniu środowiska IT jest Disaster Recovery Center. Podstawową rolą DRC jest zabezpieczenie systemów klienta przed każdą poważną awarią lub zdarzeniami losowymi w podstawowej serwerowni, w wyniku których przestaje ona być dostępna (np. pożar, powódź).

 

Dowiedz się więcej

Disaster Recovery Center

Lokalizacje Comarch

Blisko, daleko i wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz – Centra Danych Comarch są zawsze dostępne. Nasze centra zlokalizowane są na całym świecie, aby zapewnić nearshoring, usługi w chmurze i najbardziej niezawodne partnerstwo IT. Dołącz do najlepszych graczy na rynku i przechowuj swoje dane w jednym z ośrodków Comarch. Zobacz, gdzie możesz nas znaleźć!

 

Dowiedz się więcej

comarch data center na świecie

Kolokacja

Aby uczynić Twoje biznes bardziej elastycznym i bezpieczniejszym, Comarch zapewnia przystępne cenowo i niezawodne usługi kolokacji w dowolnym miejscu i czasie.

 

Dowiedz się więcej

Modele usługowe

Data Center Managed Services

Organizacje potrzebują solidnej infrastruktury data center, aby sprostać wymaganiom nieustannie zmieniającego się świata. Zwiększ innowacyjność swojej firmy i zmniejsz złożoność jej zarządzania dzięki Comarch i naszym usługom Data Center manager Services.

Dowiedz się więcej

Data Center Managed Services

Elastycznie

Cechą unikalną rozwiązania jest możliwość elastycznego zarządzania zasobami. Rozwiązania Data Center cechują się dobrą skalowalnością. Rozbudowa infrastruktury wraz ze wzrostem zapotrzebowania ze strony klienta jest bezproblemowa i szybka, ponieważ rozwiązania Comarch działają na platformie zaprojektowanej do obsługi tysięcy użytkowników.

Przeczytaj case study

elastyczne zarządzanie data center

Frequently Asked Questions

Nasi Klienci

  Wszystkie Case Studies

  Powiązane treści

  E-book: Bezpieczeństwo danych i backup

  Wideo: Korzyści Disaster Recovery Center

  Ulotka: Cloud Retail

  Ulotka: Cloud Infraspace

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch

  Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.