Zapraszamy na seminarium

Wszystkim wykładowcom, nauczycielom akademickim oraz studentom biorącym udział w seminarium serdecznie dziękujemy za przybycie i aktywny udział w spotkaniu. Już dziś zapraszamy Państwa na kolejne spotkania organizowane przez Centrum Szkoleniowe Comarch.

Agenda

KRAKÓW, 15.11.2018

09:00 – 09:30

REJESTRACJA, budynek SSE7, COMARCH

09:30 – 09:45

POWITANIE

09:45 – 10:30

OBSŁUGA HOLDINGÓW MIĘDZYNARODOWYCH NA PODSTAWIE OFERTY COMARCH ERP ALTUM I COMARCH RETAIL.

Witold Podgórski

 • Wielofirmowość i międzynarodowość systemu
 • Idea Omnichannel dla branży Retail
10:35 – 11:10

COMARCH WMS - SKUTECZNE ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM

Piotr Kurowski

 • Dobre przygotowanie do pracy na magazynie
 • Zlecanie i optymalna realizacja zadań
 • Trendy i nowości w obszarze WMS
11:15 – 12:00

COMARCH DMS - ZARZĄDZANIE ELEKTRONICZNYM OBIEGIEM SPRAW I DOKUMENTÓW ZA POMOCĄ COMARCH DMS

Kamil Lisowski

 • Elastyczne zarządzanie procesami
 • Relizacja procesów z wykorzystaniem urządzeń mobilnych
 • Trendy i nowości w obszarze Comarch DMS

12:00 – 12:50

PRZERWA OBIADOWA

12:50 – 13:35

JAK BUDOWAĆ PEŁNY OBRAZ BIZNESU W BRANŻY RETAIL DZIĘKI NARZĘDZIOM BUSINESS INTELLIGENCE 

Paulina Ziarek

 • Business Intelligence a trendy branży retail
 • Śledzenie efektywności handlowców dzięki mechanizmowi wieloźródłowości
 • Praktyczne wykorzystanie narzędzi BI - case study Oriflame
13:40 – 14:20

PRODUKCJA SYSTEMÓW ERP DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM

Tomasz Homel

 • Praktyki wytwarzania oprogramowania
 • Systemy informatyczne do wykorzystania w edukacji
 • Rozwój i przyszłość oprogramowania Comarch ERP
14:25 – 14:45

WYZWANIA PRACODAWCÓW NA RYNKU PRACOWNIKA

Krzysztof Flak

 • Zmiany na rynku pracy na przestrzeni ostatnich lat
 • Wyzwania stojące przed pracodawcami
 • Metody Comarch na sprostanie obecnej sytuacji
14:45 - 15:00

ZAKOŃCZENIE SPOTKANIA

Prelegenci

Prelegent1

WITOLD PODGÓRSKI

Absolwent Politechniki Krakowskiej, kierunku Informatyka. Od 2012 roku związany z produkcją systemów do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ERP Altum, Comarch Retail oraz Comarch ERP XL. Od 2015 roku pełni funkcję Produkt Menadżera systemów Comarch ERP Altum i Comarch Retail.  Od początku kariery zawodowej ściśle związany z rynkiem nowoczesnych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw. Jego praca skupia się na bliskiej współpracy z kluczowymi klientami na podstawie której decyduje o kierunku rozwoju produktów. Uczestniczył w wielu projektach związanych z wdrożeniem systemów ERP dla branży Retail.

Prelegent 2

PIOTR KUROWSKI

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch związany od 2012 roku. Od 2013 roku odpowiada za prowadzanie konsultacji merytorycznych z zakresu wykorzystania systemów ERP w pracy przedsiębiorstw oraz prowadzenie prezentacji oprogramowania Comarch. Specjalizuje się w oprogramowaniu Comarch ERP Altum, Comarch Retail i aplikacji mobilnych zintegrowanych z produktami Comarch. Od 2018 roku odpowiedzialny za rozwój systemu Comarch WMS.

Prelegent3

KAMIL LISOWSKI

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W firmie Comarch od 2015 roku. Na początku zajmował się wsparciem klientów, prowadzeniem szkoleń oraz testowaniem oprogramowania dla sektora MSP (Optima, Klasyka, XT). Aktualnie pracuje w dziale konsultingu ERP, w ramach którego prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP (XL oraz Altum). Od 2018 odpowiedzialny za rozwój systemu Comarch DMS.

prelegent 4

PAULINA ZIAREK

Absolwentka kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Obecnie Konsultantka Business Intelligence. W firmie Comarch koordynuje rozwiązania BI dla systemu ERP XL oraz rozwiązania dostępne w chmurze. Zajmuje się również konsultingiem w zakresie doboru informatycznych narzędzi analitycznych wspierających codzienną pracę działów controllingu, kadry zarządczej czy działów księgowych przedsiębiorstw.

PRELENGENT4

TOMASZ HOMEL

Absolwent wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Elektroniki i Informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 2000 roku związany z produkcją systemów do zarządzania Comarch ERP Optima / XT / Klasyka. Obecnie w firmie Comarch pełni funkcję Dyrektora Business Unit MSP odpowiedzialnego za produkcję systemów do zarządzania i księgowości Comarch ERP Optima / XT oraz zintegrowanych usług internetowych e-commerce.

PRELEGENT 5

KRZYSZTOF FLAK

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego, kierunku Ekonomia ze specjalnością w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi. Z firmą Comarch związany od 2012 roku. Od 2015 roku HR Business Partner dla Sektora Comarch ERP. Na co dzień zajmuje się pracą z kadrą managerską Sektora nad strategicznymi obszarami HR związanymi z zarządzaniem talentami w organizacji, minimalizacją ryzyka rotacji pracowników oraz kształtowaniem kultury organizacyjnej opartej o współpracę i innowacyjność.
Zarejestruj się na Seminarium
Zarejestruj się na Seminarium

Informacje szczegółowe

Miejsce prelekcji:

Comarch, budynek SSE7, ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33, Kraków


Dojazd liniami:

Tramwaj: 4, 5, 9, 10, 44, 52, 64 (przystanek AWF)

Autobus: 129, 142, 178, 478 (przystanek Stella Sawickiego)

Parking: osoby korzystające z własnego transportu mogą skorzystać z parkingu Comarch. Prosimy by przed wjazdem na teren SSE pobrać bilecik.