Ankieta poziomująca - test MS Excel

Wahasz się nad wyborem odpowiedniego kursu Microsoft Excel?

  • Kursy podstawowy - obejmuje podstawowe zagadnienia związane z obsługą programu MS Excel  (zarządzanie arkuszami, wyszukanie danych, wstawianie prostych elementów graficznych)
  • Kurs średnio zaawansowany - to poszerzenie wiedzy z zakresu obsługi tego narzędzia (sortowanie i filtrowanie danych oraz automatyzowanie pracy za pomocą prostych makr)
  • Kurs zaawansowany - zapewni analizę i prezentację danych na poziomie profesjonalnym (zastosowanie formuł i zaawansowanych funkcji)

Jak określić poziom znajomości Excela?

Sprawdź testy z Excela przygotowane przez naszych Trenerów!

Co oznacza bardzo dobra znajomość Excela?

Test wiedzy z Excela pomoże określić Twój poziom znajomości programu. Dokument składa się z 10 arkuszy zadań obejmujących najczęściej używane funkcjonalności, m.in. tabele, funkcje, filtrowanie, formatowanie warunkowe, tabele przestawne czy wykresy. Wiesz, że podobne testy z Excela możesz spotkać na rozmowie kwalifikacyjnej? Chcesz wiedzieć czy program Excel jest trudny do opanowania? Czy są funkcjonalności, których jeszcze nie wykorzystujesz? Test poziomujący pomoże Ci także określić poziom znajomości Excel przed szkoleniem w prosty i szybki sposób!

Trenerzy Centrum Szkoleniowego Comarch zaproponowali przykłady najczęstszych zadań do wykonania. Arkusz jest samosprawdzalny, a osoba wypełniająca dostaje wynik oraz informację zwrotną o sugerowanym poziomie szkolenia od razu po jego wypełnieniu.

Nie czekaj, sprawdź swój poziom znajomości MS Excel!

Zapraszamy do ankiety z MS Excel

By spełnić w największym stopniu Twoje oczekiwania względem szkolenia z Microsoft Excel, prosimy Cię o uzupełnienie poniższej ankiety.

W ankiecie odnajdziesz:

  • plik z zadaniami MS Excel do samodzielnego wykonania (sugerujemy aby pobrać plik zanim przystąpisz do wypełniania formularza; po ściągnięciu pliku proszę go zapisać w wybranym miejscu na dysku wybierając w polu "Zapisz jako typ" wartość: "Skoroszyt programu Excel z obsługą makr");

  • pytania otwarte i zamknięte

Uzyskane informacje pomogą nam w przydzielaniu uczestników do odpowiednich grup szkoleniowych oraz w realizacji programu szkoleniowego zgodnie z ich potrzebami.

Dziękujemy za poświęcony czas! 

KROK 1: Test MS Excel

Pobierz plik

Ważne: Test poziomujący jest dostosowany do programów naszych szkoleń MS Excel podzielonych na 3 poziomy: podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany, dlatego jego wynik pozostaje miarodajny tylko w przypadku naszej oferty szkoleniowej.

KROK 2: Wypełnij formularz

Zauważ: Dzięki sprecyzowaniu powyższych oraz określeniu swoich oczekiwań względem szkolenia nasi konsultanci są w stanie dobierać uczestników w odpowiednie grupy, aby szkolenie swoją zawartością, jak również profilem uczestników jak najlepiej odpowiadało potrzebom klientów.  Ponadto w trakcie wypełniania formularza zbierane są najważniejsze z punktu widzenia organizacji szkolenia i doboru grupy informacje dotyczące najczęściej wykonywanych przez klienta zadań z użyciem programu, używanych funkcjonalności, czasochłonności operacji czy zadań. 

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze