Porgram Microsoft Outlook to doskonałe narzedzie które łaczy w sobie  funkcję poczty, kalendarz oraz zadania. Organizacja czasu? Porządki w e-mailach? Nic prostszego!  Dzięki funkcjom MS Outlook, Twoja codzienna praca stanie sie prostsza. Zorganizujesz czas nie tylko swój ale i współpracowników.

Szkolenia MS Outlook

Oferta szkoleniowa

Gdy pomiędzy setki maili, spotkań, zadań wkrada się chaos, Twój dzień w pracy zaczyna przypominać batalię o przetrwanie bez cienia efektywności. Zmień to i wybierz narzędzie, które  nie tylko pomoże Ci zorganizować dzień, tydzień miesiąc Twojej pracy, ale jednocześnie sprawi że stanie się on dla Ciebie przyjemniejsza. Dzień bez stresu ? Tak! Jeśli tylko go dobrze zaplanujesz.

Sprawdź nasze szkolenia

MS OUTLOOK w metodologii organizacji pracy
Posuchaj o tym, jak ważna jest dobra organizacja pracy i jak efektywnie zarzadzać swoimi obowiązakami. O metodzie  GTD opowiada  trener Centrum Szkoleniowego Comarch - Małgorzata Kurdziel

Jeszcze się wahasz?

Sprawdź, dlaczego warto!
  • Masz wszystko pod kontrolą
  • Możesz współdzielić kalendarz ze swoimi  współpracownikami
  • Z ławtowością rodzielisz i przydzielisz zadania
  • Szybko i sprawnie ustawisz spotkania 
Aplikacje biurowe
Rozwijaj swoje umiejętności z zakresu pozostałych aplikacji biurowych.
Szkolenia e-learningowe
Chcesz wiedzieć więcej ? Poszerz, uzupełnij swoją wiedze dotyczącą wykorzystywania Microsoft Outlook w codziennej pracy wykorzystując w tym celu wygodną formę e-szkoleń.