Rekomendacja Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dla Comarch ERP Optima

Program Comarch ERP Optima został uznany i wprowadzony przez Centralną Komisję Egzaminacyjną na listę rekomendowanych programów pod egzaminy zawodowe dla kwalifikacji: technik rachunkowości, technik ekonomista oraz technik handlowiec, dla wszystkich 8-miu Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. 

To ważne wyróżnienie, które byłoby niemożliwe bez współpracy Comarch z nauczycielami i wykładowcami, a które jednocześnie stawia nas w gronie 3 producentów, których programy mogą być wykorzystywane podczas zdobywania kluczowych kwalifikacji zawodowych.

Mamy świadomość, że za konkretnym produktem idzie opinia jego użytkowników, dlatego też staramy się by w przypadku wersji edukacyjnych ta jakość była poparta oceną kluczowych dla oświaty instytucji.

Uznanie jakości produktu w środowiskach związanych ze szkolnictwem nierzadko wymaga zaangażowania ze strony pedagogów (głównie z perspektywy dodatkowego nakładu czasu i pracy) ale ostatecznie przynosi dobre efekty tak w przygotowaniu uczniów do wejścia na rynek pracy jak i wzmocnienia pozycji szkoły, która może zaoferować swoim absolwentom znacznie więcej, niż inne placówki. Decyzja Centralnej Komisji Egzaminacyjnej niejako wymusza na nas kolejne kroki, związane z przygotowaniem odpowiednich materiałów dydaktycznych, które będą mogły wspomóc nauczanie zawodowe z wykorzystaniem naszych programów.

Wierzymy, że w niedługim czasie programy Comarch ERP będą w zasięgu każdego ucznia, który będzie chciał zgłębiać swoje umiejętności z zakresu efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33