Seminarium

W dniu 19.04.2018, w siedzibie głównej firmy Comarch odbędzie seminarium w całości poświęcone systemom klasy ERP. Już po raz kolejny zapraszamy zainteresowanych wykładowców, pracowników dydaktycznych zaintersowanych tematyką systemów ERP.

Naszym kolejnym spotkaniem chcemy Państwu udowodnić, że pakiety Comarch ERP to pełne rozwiązań dydaktycznych narzędzie, które umiejętnie wykorzystane podczas zajęć ze studentami czyni je atrakcyjnymi i ciekawszymi. Po raz kolejny pokażemy, że wiedza merytoryczna połączona z praktyką to doskonały duet, który sprawdza się w nauczaniu wyższym.

Korzyści z udziału w seminarium

 
Poznasz najnowsze trendy z branży systemów ERP
 
Spotkasz się z ekspertami, specjalistami z zakresu systemów ERP
 
Poszerzysz swoją sieć kontaktów zawodowych
 
Skorzystasz z możliwości wymiany wiedzy z innymi użtkownikami edukacyjych wersji programu Comarch ERP
 
 
Wypijesz filiżankę gorącej kawy w miłym towarzystwie

Nie przegap!

W odpowiedzi na Państwa zapytania oraz sugestie, dotyczące wdrożenia systemu Comarch ERP XL, zapraszamy do udziału w dyskusji z Autoryzowanym Partnerem Comarch, p. Markiem Domagałą, właścicielem firmy Computer Center. To doskonała okazja do tego by zweryfikować możliwości uczelni celem wdrożenia edukacyjnej wersji programu, wspólnie omówić zakres przygotowań jakie leżą po stronie placówki a także porozmawaić o najczęstszych błędach i sytuacjach, które mogą utrudniać pełne wdrożenie systemu.