E-learning MS Outlook


Dostęp do materiału szkoleniowego przekazywany na 365 dni i za pośrednictwem Platformy e-Learningowej Comarch (czas naliczany w chwili nadania uprawnień dostępowych).

Oferta e-szkoleń Microsoft Outlook

Gdy pomiędzy setki maili, spotkań, zadań wkrada się chaos, Twój dzień zaczyna przypominać batalię o przetrwanie bez cienia efektywności. Zmień to!

MS Outlook to narzędzie komunikacji w zespole. Zakres naszego szkolenia obejmuje zarówno podstawowe i zaawansowane aspekty jego obsługi, takie jak: koordynacja kalendarza, organizacja zadań oraz integracja Outlooka z innymi narzędziami, co poprawia komunikację i zwiększa efektywność zespołu.

Korzystając z oferty szkoleń e-learningowych MS Outlook będziesz potrafił kategoryzować i organizować wiadomości przychodzące w prywatnych folderach. Podczas kursu e-learningowego Outlook zdobędziesz umiejętności korzystania z kalendarza i organizacji spotkań. Dzięki ustawieniu alertów dotyczących określonych tematów, żadna wiadomość Ci nie umknie! E-learning Microsoft Outlook to także wiedza z zakresu skoordynowaniu konta z IMAP, POP oraz Exchange. Wybierz e-szkolenie dla siebie!

Dostępne szkolenia

UWAGA!

Dostęp do szkolenia nadawany jest w ciągu 48 godzin roboczych. Dane dostępowe przekazywane są uczestnikowi szkolenia na adres mailowy podany przy rejestracji bądź przy zakupie w e-sklepie.  

Organizacja pracy z MS Outlook

Posłuchaj o tym, jak ważna jest dobra organizacja pracy i jak efektywnie zarządzać swoimi obowiązkami. O metodzie Getting Things Done opowiada trener Centrum Szkoleniowego Comarch - Małgorzata Kurdziel!

Opiekun szkoleń e-learningowych:

Katarzyna Szewczyk
Katarzyna Szewczyk

katarzyna.r.szewczyk@comarch.pl

tel. 691 464 670