Szkolenia e-learningowe jako sposób na rozwój zawodowy pracowników

Możliwość rozwoju to niezwykle istotny benefit z perspektywy specjalistów. Szkolenia e-learningowe dla firm nie tylko sprawiają, że organizacja zyskuje w oczach obecnych oraz potencjalnych pracowników, ale także są znacznie wygodniejsze niż kursy w tradycyjnej formule. Pakiety e-learningowe dla pracowników zwiększają ich zaangażowanie i poprawiają wydajność. Poza specjalistycznymi kompetencjami, pracownicy mogą rozwijać także zdolności komunikacji i przekazywania informacji, co pozytywnie wpłynie na pracę całego zespołu. 

E-learning dla firm to rozwój zawodowy i zadowolenie pracowników!

Postaw na e-learning! Rozwijaj z nami kompetencje Twojego zespołu dzięki dedykowanym szkoleniom w formie e-learningów, paczek scorm oraz szkoleniom modułowym!

Pakiety e-learningowe dla firm

Zorientowanie na rozwój pracowników jest dziś standardem. Coraz więcej przedsiębiorstw podejmuje decyzję o organizacji e-szkoleń dla pracowników wykorzystując nowoczesne technologie. Szybki dostęp do wiedzy, możliwość sprawdzania postępów w nauce, doświadczeni trenerzy, zróżnicowane elementy edukacyjne. Szkolenia e-learningowe to elastyczny i nowoczesny sposób nauki, a także doskonałe narzędzie do utrwalenia wiedzy

Szkolenia w formie e-learningów dają możliwość uzyskania wiedzy w dowolnym momencie, a udostępnione materiały edukacyjne są wzbogacone o prezentacje video, obrazy (zrzuty ekranu) oraz opisy tekstowe.

Pracownicy mają aż 365 dni (czas liczony jest w chwili nadania uprawnień dostępowych) na skorzystanie z udostępnionego materiału! Dostęp do e-szkolenia jest udzielany w ciągu 48 godzin roboczych od zapisu na kurs. Po ukończeniu e-szkolenia, pracownicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności!

Szkolenia modułowe i paczki SCORM, czyli dedykowane e-szkolenia

Materiał szkoleniowy może być udostępniony za pośrednictwem Platformy E-Learningowej Comarch lub w formie paczek SCORM (Sharable Content Object Reference Model) czyli międzynarodowego standardu e-kursów. Szkolenia przekazane w pakietach SCORM są z łatwością rozpozane przez dowolny system do zarządzania nauczaniem (LMS).

Zainwestuj w rozwój zawodowy pracowników i poznaj programy e-szkoleń dla pracowników: pakiet e-learning MS Office (e-learning Microsoft Word, e-learning Microsoft Excel, e-learning Microsoft Power Point i e-learning Microsoft Outlook), e-learning z programowania (e-programowanie Python, e-cyberbezpieczeństwo), e-learning z analizy danych (e-Power BI), e-learning Bazy Danych (e-Podstawy jęzka SQL, e-PostgreSQL), e-learning z rozwiązań chmurowych (e-Arkusze Google) a także szeroką ofertę e-learninig ERP.

Dlaczego warto postawić na e-learning w biznesie?

Wypełnij formularz

Sprawdź szkolenia e-learningowe dla pracowników z korzystymi rabatami! Możemy stworzyć dla Twojej firmy dedykowane rozwiązanie, które będzie dopasowane do potrzeb i możliwości! Jesteś zainteresowany e-szkoleniami w personalizowanych pakietach?

Zaznacz, które kursy e-learningowe lub pakiety Cię interesują! 

Minimalna liczba uczestników e-szkoleń w zamówieniu zbiorowym to 15 osób (dla zamówień realizowanych na Platformie Comarch)

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze

Szkolenia e-learningowe w pakietach SCORM

Jeżeli korzystasz z systemu LMS zgodnego ze standardem SCORM (ang.Sharable Content Object Reference Model) możesz skorzystać z naszych szkoleń e-learningowych dla swoich pracowników!

Standard SCORM określa organizację i opis informacji w szkoleniach e-learningowych i platformach LMS, a także umożliwia komunikację między treścią szkolenia a platformą e-learningową. W Centrum Szkoleniowym Comarch dostarczymy wybrane przez Ciebie e-szkolenia w paczkach SCORM!

Wybierz e-szkolenia w pakietach dla pracowników!

Dbanie o rozwój zawodowy pracowników jest kluczowym czynnikiem w utrzymaniu konkurencyjności firmy na rynku. Bezpośrednio przekłada się ono na zwiększenie ich kwalifikacji, co podnosi jakość wykonywanych zadań oraz zwiększa ich motywację i zaangażowanie. Zadbaj z nami o rozwój swoich pracowników, sprawdź naszą ofertę e-szkoleń!

Arkusze Google

Szkolenie z Arkuszy Google pozwoli uwolnić potencjał współdzielonych arkuszy kalkulacyjnych. Kurs obejmuje szeroki wachlarz zagadnień: od formatowania arkuszy kalkulacyjnych, przez sortowanie i filtrowanie danych oraz wykorzystanie funkcji matematycznych, aż po tworzenie wykresów i współdzielenie arkuszy.

 Zobacz

Cyberbezpieczeństwo

Znajomość zasad cyberbezpieczeństwa jest kluczowa dla każdego pracownika w firmie. Szkolenie pomaga opanować podstawowe zagadnienia, takie jak szyfrowanie wiadomości oraz tworzenie bezpiecznych i skutecznych haseł. Zaznajamia także z różnymi rodzajami zagrożeń i pokazuje, jak je wykrywać.

Zobacz

Power BI

Szkolenie z Power Bi pozwoli opanować od podstaw analizę danych i czytelne przedstawianie jej wyników. Kurs obejmuje takie zagadnienia, jak analiza i wizualizacja danych oraz tworzenie interaktywnych raportów, a także integracja Power BI z innymi narzędziami, co pozwala w pełni wykorzystać jego potencjał.

 Zobacz

Bazy danych

Kurs pozwoli opanować zarówno podstawy, jak i zaawansowane zagadnienia związane z bazami danych. Obejmuje m.in.: umiejętność tworzenia i zarządzania bazami danych, tworzenie skutecznych i efektywnych zapytań SQL, optymalizację wydajności baz danych, co przełoży się na skuteczną analizę danych.

Zobacz

MS Excel

MS Excel to złożone narzędzie do przetwarzania danych. Kurs obejmuje obsługę podstawowych oraz zawansowanych struktur m.in: tworzenie i formatowanie arkuszy kalkulacyjnych, wykorzystanie złożonych matematycznych funkcji, pracę z zestawami danych oraz tworzenie wykresów.

 Zobacz

MS Word

Szkolenie MS Word pozwala na opanowanie zasad prawidłowego formatowania i porządkowania dokumentów. Pokazuje także, jak skutecznie wzbogacać je o elementy graficzne, odnośniki i tabele i wyjaśnia, jak tworzyć spójny i profesjonalny przekaz za pomocą własnych szablonów dokumentów.

Zobacz

MS PowerPoint

MS PowerPoint to narzędzie do tworzenia eleganckich i profesjonalnych prezentacji, które przydadzą się podczas spotkań zespołowych lub biznesowych i będą ilustracją ciekawych idei. To szkolenie pozwoli wykorzystać jego potencjał w tworzeniu przejrzystych i atrakcyjnych wizualnie prezentacji.

Zobacz

MS Outlook

MS Outlook to narzędzie komunikacji w zespole. Zakres szkolenia obejmuje zarówno podstawowe i zaawansowane aspekty jego obsługi, takie jak: koordynacja kalendarza, organizacja zadań oraz integracja Outlooka z innymi narzędziami, co poprawia komunikację i zwiększa efektywność zespołu.

Zobacz

Comarch ERP

Organizacje korzystające z systemów ERP radzą sobie na rynku lepiej, niż ich konkurencja, która tego nie robi. Podczas szkolenia kursanci zrozumieją działanie rozwiązań ERP, a także opanują podstawy zarządzania zasobami i optymalizacji procesów biznesowych, co pozytywnie wpłynie na ich efektywność.

 Zobacz

Python

Python jest uniwersalnym językiem programowania o szerokim zastosowaniu. Przydaje się szczególnie w procesie analizy danych i uczenia maszynowego. Pozwala także przygotowywać interaktywne i atrakcyjne wizualizacje danych. Posiada także szerokie wsparcie społeczności użytkowników oraz bogatą dokumentację.

Zobacz

Sprawdź nas !

Wiemy, że chcesz być pewny swojego wyboru i zakupu, dlatego wychodzimy do Ciebie z propozycją skorzystania z bezpłatnej próbki naszych szkoleń e-learningowych.

Wspieraj rozwój kompetencji Twoich pracowników!

Kursy dostosowane do uczestnika

Kursy e-learningowe mają budowę modułową najczęściej od poziomu podstawowego aż po zagadnienia zaawansowane – to uczestnik wybiera, które elementy kursu są dla niego warte uwagi i rozwojowe. Ponadto E-szkolenia dla firm to wygodna metoda, która dzięki platformie e-learningowej Comarch zapewnia kursantom dostęp do materiałów szkoleniowych z różnych dziedzin, takich jak m.in. analiza danych, czy też obsługa narzędzia MS Office oraz Power BI

Elastyczność nauki

Wspierają indywidualny tok nauczania, umożliwiając naukę w dowolnym dogodnym momencie. Pakiet szkoleń e-learning pozwala pracodawcom zarządzać kursami i udostępniać je swoim pracownikom. Dodatkowym atutem tej formuły możliwość uzyskania zdalnego dostępu do wiedzy w dowolnym momencie, a obszerne materiały, wzbogacane są filmami instruktażowymi oraz praktycznymi przykładami.

Monitoring postępów

Pozwalają na monitorowanie postępów na platformie szkoleniowej. Uczestnicy mogą korzystać z materiałów z dowolnego miejsca oraz o dowolnej porze. Metoda e-learning także na bieżąco monitorować progres i sprawia, że przyswajanie wiedzy jest znacznie wygodniejsze, dzięki czemu każdy może uczyć się w takim trybie, jaki najbardziej mu odpowiada.

Efektywności i ekonomia

Największą zaletą jest jednak efektywność kosztowa i czasowa – umożliwiają przeszkolenie dużej ilości pracowników w relatywnie krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności firmy

Dzięki e-learningom pracodawcy zyskają wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą lepiej wykonywać swoje obowiązki. Takie szkolenia są istotne również z punktu widzenia samych pracowników, którzy będą mogli się dzięki nim rozwijać i poszerzać swoje kwalifikacje. Dodatkowym atutem szkoleń jest ich formuła, która ułatwia ich zorganizowanie w zespole.

Przygotowanie na zmiany

E-learning dla pracowników firm i ich ciągłe kształcenie przygotowuje zespół do lepszego radzenia sobie ze zmianami. Ułatwia także utrzymanie utalentowanych pracowników w organizacji, ponieważ gwarantuje im możliwości rozwoju zawodowego bez konieczności zmiany miejsca pracy.

Opiekun szkoleń e-learningowych:

Katarzyna Szewczyk
Katarzyna Szewczyk

katarzyna.r.szewczyk@comarch.pl

tel. 691 464 670