Pakiety e-learningowe dla firm:

 • Szkolenia z najpopularniejszych tematów : MS Excel, MS Power Point, MS Word, Cyberbezpieczeństwo, Python, Power BI i inne
 • Szkolenia udostępniane klientowi w pakietach SCORM [Sharable Content Object Reference Model]
 • Dostępy na dedykowanej platofrmie e-learningowej Comarch na okres 365 dni 
 • Konkretna dawka wiedzy podana w przystępnej formie do przyswojenia we własnym tempie 
 • Obszerne materiały, wzbogacane są filmami instruktażowymi, zrzutami ekranów oraz praktycznymi przykładami
   

Skorzystaj z oferty e-learningów dla firm do rozwoju pracowników

Wyszkolony personel to największy kapitał firmy! Postaw na e-learning w pracy, rozwijaj z nami kompetencje Twojego zespołu.

Pakiety e-learningowe dla firm

Rozwój pracowników jest dziś standardem. Coraz więcej przedsiębiorstw podejmuje decyzję na organizację szkoleń dla pracowników wykorzystując do tego celu nowoczesne technologie. Szybki dostęp do wiedzy, doświadczeni trenerzy, zróżnicowane elementy edukacyjne. To właśnie e-learning jest tym narzędziem, które przynosi wiele korzyści.

Jedno miejsce, wiele możliwości

Wypełnij formularz

Firmom zainteresowanym nabyciem szkoleń e-learningowych proponujemy korzystne pakiety i atrakcyjne rabaty. Prosimy o wypełnienie formularza i wybór szkoleń, którymi jest zaintersowana firma.

Minimalna liczba uczestników e-szkoleń w zamówieniu zbiorowym to 15 osób.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze

Wybierz e-learning, wspieraj rozwój kompetencji Twoich pracowników

 1. Kursy dostosowane do uczestnika
 2. Kursy e-learningowe mają budowę modułową najczęściej od poziomu podstawowego aż po zagadnienia zaawansowane – to uczestnik wybiera, które elementy kursu są dla niego warte uwagi i rozwojowe.

 3. Elastyczność nauki
 4. Wspierają indywidualny tok nauczania, umożliwiając naukę w dowolnym dogodnym momencie.

 5. Monitoring postępów
 6. Pozwalają na monitorowanie postępów na platformie szkoleniowej.

 7. Efektywności i ekonomia
 8. Największą zaletą jest jednak efektywność kosztowa i czasowa – umożliwiają przeszkolenie dużej ilości pracowników w relatywnie krótkim czasie.

Kursy dostosowane do uczestnika

Kursy e-learningowe mają budowę modułową najczęściej od poziomu podstawowego aż po zagadnienia zaawansowane – to uczestnik wybiera, które elementy kursu są dla niego warte uwagi i rozwojowe.

Elastyczność nauki

Wspierają indywidualny tok nauczania, umożliwiając naukę w dowolnym dogodnym momencie.

Monitoring postępów

Pozwalają na monitorowanie postępów na platformie szkoleniowej.

Efektywności i ekonomia

Największą zaletą jest jednak efektywność kosztowa i czasowa – umożliwiają przeszkolenie dużej ilości pracowników w relatywnie krótkim czasie.

Sprawdź nas !

Wiemy, że chcesz być pewny swojego wyboru i zakupu, dlatego wychodzimy do Ciebie z propozycją skorzystania z bezpłatnej próbki naszych szkoleń e - learningowych.

Opiekun szkoleń e-learningowych:

Katarzyna Szewczyk
Katarzyna Szewczyk

katarzyna.r.szewczyk@comarch.pl

tel. 691 464 670

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33