Szkolenia z Języka Go - Zdalnie lub Stacjonarnie

Let’s Go – poznaj już dziś język, który podbija programistyczny świat!


Język Go to narzędzie nowej generacji powstałe w 2009 roku. Wg badań umieszczonych na portalu golang.org 92% użytkowników jest zadowolonych z używania Go, a 66% twierdzi, że Go ma kluczowe znaczenie dla sukcesu ich firmy. Dołącz do nich i przekonaj się o zaletach języka Go dzięki naszym szkoleniom.

Let’s Go – programuj w języku przyszłości!


Let’s Go – poznaj już dziś język, który podbija programistyczny świat!

Poznaj z nami język Go! Przekonaj się jakie możliwości oferuje jeden z najchętniej używanych języków programowania, którego popularność ciągle rośnie, także dzięki wsparciu dużych firm, z Google na czele.

Nasza oferta

Dlaczego język Go?

  • Go jest zaprojektowany od początku z myślą, że będzie działał w środowisku wielordzeniowym i współbieżnym - dzięki temu znakomicie skaluje się na współczesnym hardware.

  • Go jest językiem kompilowanym, a więc szybkim i wydajnym.

  • Program wynikowy Go to zwykle pojedynczy plik binarny, co oznacza, że przeniesienie na środowisko docelowe jest trywialne.

  • Dostarczana z Go biblioteka standardowa jest dojrzała, bogata i znakomicie udokumentowana - programista jest natychmiast gotowy do tworzenia kodu produkcyjnego dla szerokiej gamy aplikacji.

  • Go jest inicjatywą open source, co w efekcie daje bogaty wybór narzędzi i bibliotek.

  • Wreszcie Go ma bardzo prostą składnię (tylko 25 słów kluczowych!), jest zwięzły i czytelny, łatwo się go nauczyć i trudniej popełniać błędy.

Let's GO!

Programisto, na pewno już słyszałeś o Golang, a teraz najwyższy czas się go nauczyć. Poznaj z nami język nowej generacji, który szturmem podbija programistyczny świat.

Zapoznaj się z naszą propozycją szkoleń i działaj - Let’s Go!

Chcesz wiedzieć więcej?
Więcej potrzebnych informacji o języku Go odnajdziesz na stronie domowej języka. Zapraszamy do lektury.
Interesują Cię inne języki ?
Zajrzyj do naszej bogatej oferty szkoleń z popularnych języków programowania i wybierz coś dla siebie. Śledź również nasze nowości i atrakcyjne rabaty !