Oferta współpracy

Dlaczego nasi Trenerzy są wyjątkowi?

Od lat znajdujemy się w ścisłej czołówce dostawców usług szkoleniowych - informatyczych i biznesowych. Bogata wiedza naszych trenerów poparta jest kilkuletnią praktyką z zakresu szkoleń informatycznych i biznesowych. Wiadomości merytoryczne uzupełnione są profesjonalnym, pedagogicznym wykształceniem z zakresu efektywności i technik nowoczesnego nauczania.

Profesjonalizm potwierdzony wynikami ankiet poszkoleniowych:

5,71/6  - średnia ocena trenera naszego Centrum98% ! - tylu uczestników chce ponownie wziąć udział w szkoleniu z naszym trenerem.  Te dane świadczą o najwyższym poziomie naszych szkoleń! 

  Poznaj rekomendacje uczestników naszych szkoleń....

  „:) Trener profesjonalny, szkolenie dynamiczne, przeprowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Bardzo dziękuję, dużo się dowiedziałam i mam nadzieję, ze będę umiała tę wiedzę wykorzystać w swojej pracy.  Tak trzymać :):):)”
  „Pełen Profesjonalizm, jak zawsze wśród trenerów z Comarch:) Super prowadzący, świetny kontakt z grupą, wiedza i kompetencje, brawo”
  „Świetny prowadzący! Oby inne szkolenia prowadzili tak kompetentni ludzie.”
  „Trener jest bardzo pozytywny i otwarty na nowe możliwości, zagadnie nie itd., odpowiada na kazde pytanie, nawet jeśli wychodzi poza zakres materiału szkolenia”

  „Prowadząca z powołaniem. Widać, że przekazywanie wiedzy przychodzi jej latwo i robi to z wielką przyjemnością. Jako osoba absolutnie nietechniczna zostałam tematem zaciekawiona, informacje były przekazywane jasno, zrozumiale i co więcej – pojawił się głód na kolejne szkolenia. Gratuluję takiego trenera.”

  Pytania? Sugestie?

  Brałeś udział w naszym szkoleniu?
  Masz pytanie do trenera? Zadaj je tutaj !

  Dołącz do naszego zespołu!

  Aktualne oferty pracy dla trenerów

  Poszukujemy trenerów z obszaru: 
  • MS SQL SERVER
   MS SQL SERVER
  • PYTHON
   PYTHON
  • POSTGRESQL
   POSTGRESQL

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  31-864 Kraków

  ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33