Drosed wybiera kompleksowe rozwiązanie Comarch ICT

Grupa Drosed należy do francuskiej Grupy kapitałowej LDC, czołowego producenta drobiu na rynku europejskim, z obrotami przekraczającymi 3 miliardy EUR. Grupa Drosed jest jednym z najbardziej liczących się w Polsce producentów mięsa drobiowego i jego przetworów pod takimi markami jak: Podlaski, Drosed, Zagrodowy i Drop. 

Wdrożone rozwiązanie

Network Managed Services

Dowiedz się więcej

Data Center

Dowiedz się więcej

Drosed wybiera kompleksowe rozwiązanie Comarch ICT

Wyzwania i rozwiązanie Comarch

Jednym z głównych wymagań Klienta związanych z procesem kompleksowego przejęcia usług Data Center przez firmę Comarch było zapewnienie ciągłości działań biznesowych. Współpraca rozpoczęła się od zebrania oczekiwań, opisania istniejącej infrastruktury oraz określenia kluczowych elementów. Działalność Grupy Drosed jest wspierana m.in. przez system ERP Oracle JD Edwards i dedykowane rozwiązanie klasy business intelligence. W związku z tym firma poszukiwała takiego partnera technologicznego, który będzie w stanie zagwarantować odpowiednią jakość usług zapewniając tym samym sprawne funkcjonowanie wykorzystywanych systemów wspierających przedsiębiorstwo.

Dużym wyzwaniem w projekcie było przekształcenie bazy danych DB2 na bazę Oracle, za które również odpowiadał Comarch S.A. przy wsparciu działu IT Drosed. Migrację wszystkich systemów i danych biznesowych wykonano z najwyższą starannością i dbałością o bezpieczeństwo.

Jednym z istotnych elementów projektu było również przejęcie przez Comarch zarządzania siecią WAN Grupy Drosed, opracowanie koncepcji technicznej, instalacja nowych urządzeń brzegowych oraz łączy telekomunikacyjnych we wszystkich lokalizacjach Klienta. Dodatkowo przygotowano i wdrożono dostęp do zasobów firmy dla mobilnych użytkowników przez oprogramowanie Cisco Anyconnect.

Pobierz pełną wersję case study

* Informacje wymagane