Grupa Drosed należy do francuskiej Grupy kapitałowej LDC, czołowego producenta drobiu na rynku europejskim, z obrotami przekraczającymi 3 miliardy EUR. Grupa Drosed jest jednym z najbardziej liczących się w Polsce producentów mięsa drobiowego i jego przetworów pod takimi markami jak: Podlaski, Drosed, Zagrodowy i Drop. 

Wdrożone rozwiązania

Network Managed Services

Kompleksowe rozwiązanie w zakresie budowy lub modernizacji istniejących sieci transmisji, a także zarządzania i administrowania tymi sieciami.

Dowiedz się więcej

 

Comarch Data Center

Usługi świadczone w oparciu o zaawansowane technologiczne centra przetwarzania danych o wysokiej dostępności oraz zaawansowanej architekturze TIER III i TIER IV.

Dowiedz się więcej

Wyzwania i rozwiązanie Comarch

Jednym z głównych wymagań Klienta związanych z procesem kompleksowego przejęcia usług Data Center przez firmę Comarch było zapewnienie ciągłości działań biznesowych. Współpraca rozpoczęła się od zebrania oczekiwań, opisania istniejącej infrastruktury oraz określenia kluczowych elementów. Działalność Grupy Drosed jest wspierana m.in. przez system ERP Oracle JD Edwards i dedykowane rozwiązanie klasy business intelligence. W związku z tym firma poszukiwała takiego partnera technologicznego, który będzie w stanie zagwarantować odpowiednią jakość usług zapewniając tym samym sprawne funkcjonowanie wykorzystywanych systemów wspierających przedsiębiorstwo.

Dużym wyzwaniem w projekcie było przekształcenie bazy danych DB2 na bazę Oracle, za które również odpowiadał Comarch S.A. przy wsparciu działu IT Drosed. Migrację wszystkich systemów i danych biznesowych wykonano z najwyższą starannością i dbałością o bezpieczeństwo.

Jednym z istotnych elementów projektu było również przejęcie przez Comarch zarządzania siecią WAN Grupy Drosed, opracowanie koncepcji technicznej, instalacja nowych urządzeń brzegowych oraz łączy telekomunikacyjnych we wszystkich lokalizacjach Klienta. Dodatkowo przygotowano i wdrożono dostęp do zasobów firmy dla mobilnych użytkowników przez oprogramowanie Cisco Anyconnect.

Aby pobrać pełną wersję case study wypełnij poniższy formularz

* Informacje wymagane

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.