Język R - szkolenia

Język R jest w chwili obecnej najczęściej stosowanym narzędziem do szeroko rozumianej analizy danych.Bogactwo dostępnych bibliotek rozszerzających, rozbudowany ekosystem wspomagających aplikacji pozwalają na wykorzystanie dużej liczby zaawansowanych algorytmów uczenia maszynowego,wielu technik wizualizacji oraz publikacji raportów i wyników analiz. Dodatkową zaletą jest integracja z wieloma dostępnymi na rynku pakietami oprogramowania oraz bazami danych.

Zobacz nasze szkolenia dotyczące języka R !

Oferta szkoleniowa

 
Zobacz nasze szkolenia dotyczące języka R, poznaj środowisko do obliczeń statystycznych i wizualizacji wyników. Rozwinswoje umiejetności z jezyka R i śmiało wykorzytuj je do  analiz danych i statystyk. 

Sprawdź nasze szkolenia

Zobacz camp Analiza danych
Szkolenie "Analiza danych dla analityków " kompleksowo przygotowuje do zawodu analityka danych bazując na zróżnicowanym pakiecie narzędzi analitycznych, co umożliwia w prosty sposób dostosowanie swojej wiedzy do wymogów przedsiębiorstwa.
Zobacz szkolenia z analizy danych w PowerBI
Ogarnia Cię nieMOC w starciu z danymi? Zrobimy wszystko, aby Ci pomóc! Rozwijaj swoje umiejętności dzięki naszym szkoleniom. Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń z zakresu Power BI