Płace i kadry w firmie - Pakiet e - szkoleń

Dostęp do KILKU materiałów szkoleniowych przekazywany na 365 dni i za pośrednictwem Platformy E-Learningowej Comarch (czas naliczany w chwili nadania uprawnień dostępowych).

W skład pakietu wchodzą następujące e - learningi :

   • Cele pakietu

    Pakiet Płace i Kadry w firmie ma na celu zapoznanie Uczestnika z możliwościami i operacjami w Comarch ERP Optima. Zagadnienia pakietu dotyczą:

    • ewidencji i rozliczanie pracowników
    • współpracy z instytucjami ZUS i US, np. generowania deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS oraz podatkowych PIT.
    Pakiet nie obejmuje procesu instalacji Comarch ERP Optima, koncentruje się na aspektach konfiguracji i wykonywania operacji w systemie. Jest polecany Osobom rozpoczynającym pracę z systemem, Osobom już mających z nim styczność, by usystematyzować nabytą do tej pory wiedzę praktyczną i wzbogacić o nowe możliwości.
    To kompendium wiedzy dla różnych stażem i doświadczeniem Specjalistów ds. Kadr i Płac.
   • Profil słuchaczy

    Pakiet przeznaczony jest dla Klientów – użytkowników  pracujących z Comarch ERP Optima. Polecane także Osobom indywidualnym zainteresowanym poznaniem możliwości systemu w zakresie tematów płacowo-kadrowych oraz HR. To także propozycja dla nowo zatrudnionym Pracowników Partnerów – firm zajmujących się sprzedażą i wdrażaniem systemów Comarch ERP.
    Zalecana jest umiejętność obsługi komputera i praktyczna znajomość zagadnień oraz przepisów płacowo-kadrowych.

   • Wymagania wstępne

    Nie wymaga weryfikacji zespołu Account Managerów sektora ERP Comarch SA.
    Niezbędny dostęp do Internetu i zainstalowana Comarch ERP Optima (wersja pełna lub demonstracyjna) z przykładowymi bazami (pomocne). Dzięki instalacji sytemu, Uczestnik może równocześnie wykonywać pokazywane czynności w swojej instalacji. Możliwość pobrania wersji demo:

    • https://www.comarch.pl/erp/comarch-optima/demo/ (niezbędne podanie NIP firmy);
    • https://www.comarch.pl/erp/comarch-optima/demo/pobranie/.
   • Czas trwania i inne dodatkowe informacje

    Czas trwania: aktywne przez okres 12 miesięcy (od chwili uzyskania danych dostępowych do Platformy E-Learningowej).
    Koszt: 79.00 zł netto/osoba + 23% VAT (płatność z góry zgodnie z Regulaminem).
    Grupa: bez limitu.
    Zapis i dostęp: imienny (jako osoba prawna lub jako osoba fizyczna).
    Termin i lokalizacja: dowolny czas rozpoczęcia, po dokonaniu rejestracji poprzez ofertę szkoleń Comarch ERP, w ciągu 48h (dni robocze) Uczestnik uzyskuje dodatkowe informacje o e-szkoleniach Comarch ERP i dane dostępowe do pakietu materiałów szkoleniowych.
    Materiały: w formie elektronicznej (on-line, bez możliwości pobrania).
    Certyfikat ukończenia szkolenia: imienny (forma PDF, w zależności od zrealizowanego tematu).
    Test sprawdzający/Egzamin: testy sprawdzające zalecane do wykonania po przerobieniu danego materiału e-learningowego (uzyskanie pozytywnego wyniku testu daje możliwość pobrania Certyfikatu). Bez egzaminu (autoryzacyjnego, certyfikującego).
   • Metoda realizacji

    Forma szkoleń elektroniczna (on-line). Przejrzyste materiały szkoleniowe, udostępniane przez Internet i Platformę E-Learningową Comarch SA, wzbogacone o prezentacje video, filmy instruktażowe obrazy (zrzuty ekranu) i praktyczne przykłady. Dzięki formie e-learningu Uczestnicy dostają możliwość zapoznania się z obsługą systemu w dowolnym czasie, z dowolnego nośnika, w swoim własnym tempie oraz bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z przyjazdem i pobytem w miejscu kursu. Przewidywany czas przyswajania materiałów 36-48 godzin (pracy non-stop). Materiał przygotowany do wersji Comarch ERP Optima 2019.5.
   • Wiedza teoretyczna i praktyczna

    Pakiet Płace i Kadry w firmie obejmuje następujące e-szkolenia:

    Test sprawdzający on-line przypisany do każdego e-szkolenia (dostępny na każdym etapie realizowania poszczególnego materiału, jednak zalecana jest ich realizacja po całkowitym przerobieniu danego materiału lub wszystkich; pozytywny wynik testu skutkuje możliwością pobrania imiennego Certyfikatu ukończenia szkolenia jako PDF).
   • Umiejętności

    Po ukończeniu Pakietu Płace i Kadry w firmie Uczestnik/czka:

    • opanuje większość niezbędnych operacji modułu Płace i Kadry w Comarch ERP Optima;
    • usystematyzuje wiedzę w zakresie zagadnień płacowo-kadrowych;
    • nabędzie umiejętności sprawnego generowania deklaracji miesięcznych i rocznych ZUS oraz PIT;
    • zmodyfikuje, w zależności od potrzeb, niezbędne funkcjonalności systemu.
   • Ścieżka rozwoju

    Polecamy inne pakiety e-szkoleń Comarch ERP Optima:

    Kolejnym krokiem wtajemniczenia jest e-szkolenie:

    Pełny wachlarz szkoleń e-learningowych Comarch ERP Optima polecamy na stronie ofertowej - link.
    Posiadamy odpowiedniki większości e-szkoleń w wersji stacjonarnej (oferta szkoleń Comarch ERP). Wszelkie sugestie zagadnień, nowych tematów mile widziane: szkolenia.erp@comarch.pl.
   • Test sprawdzający/Egzamin

    Po realizacji wybranego materiału lub wszystkich jest możliwość podejścia do testów sprawdzających. Testy udostępniane są przez stronę www (link znajduje się bezpośrednio pod wybranym e-materiałem na Platformy E-Learningowej zw. E-Profesor). Po zakończeniu testu wyświetli się informacja o uzyskanym wyniku. Możliwych jest 5 podejść do każdego z testów. Po 5-ciu nie zaliczonych próbach, prosimy o kontakt z Organizatorem.
    Każdy tekstu składa się z 10 pytań. W każdym pytaniu zawarta jest jedna poprawna odpowiedź. Warunkiem uzyskania pozytywnego wyniku jest udzielenie przynajmniej 60% poprawnych odpowiedzi. Uzyskanie pozytywnego wyniku testów daje możliwość pobrania imiennego Certyfikatu ukończenia szkolenia (PDF).
    Egzamin (autoryzacyjny/certyfikacyjny) – nie dotyczy.

   Poinformuj mnie o innym terminie tego szkolenia

   Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
   Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

   Najbliższe szkolenia

   Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

   31-864 Kraków

   ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33