Akademia Comarch - Twoja gra o przyszłość

Planując swoją zawodową karierę niejednokrotnie zastanawiamy się od czego należy zacząć swoją przygodę z wybranym zawodem, a przede wszystkim w jaki sposób ją rozwijać. Czy lepiej skoncentrować się na nauce i pogłębianiu swojej wiedzy teoretycznej? Czy spróbować swoich sił w praktyce i zdecydować się na m.in. praktyczną naukę w oparciu o realne projekty?

Warto jednak postawić na te sprawdzone i takie, które w znacznym stopniu pomogą Wam wejść na rynek pracy i zająć na nim najlepszą pozycję. Zapraszamy do nas. Zobacz, co o gwarantuje Akademia IT Comarch!

Comarch IT Camp - Zapraszamy!

Zobacz, co gwarantuje Akademia IT Comarch !

W ofercie kursy weekendowe trwające do 212 godzin oraz Micro Campy - do 80 godzin.Co zyskasz dzięki udziałowi w Comarch IT Akademii?
Posłuchaj mentora kursu - Grzegorza Stoleckiego.


Oferta IT Camp Comarch

Zapaszamy do zapoznania się z pełną oferta naszych Campów. Znajdziecie w niej kursy weekendowe (IT Camp) trwające do 212 godzin oraz kursy typu Micro Camp - do 80 godzin. 

Trenerzy Akademii

Co nas wyróżnia ?

 1. 01 WYSOKI POZIOM NAUKI
 2. Zajęcia prowadzone są przez najwyższej klasy szkoleniowców. Kursy to intensywne spotkania, duża dawka wiedzy, szansa na przekwalifikowanie i znalezienie lepszej pracy
 3. 02 DORADZTWO HR
 4. Zapewniamy spotkania z doradcą HR, który wyjaśni zasady aplikacji oraz wskaże sposoby przygotowania profesjonalnego CV. A może dołączysz do zespołu specjalistów Comarch?
 5. 03 CERTYFIKAT
 6. Twoja praktyczna wiedza zostanie potwierdzona przez wydanie certyfikatu akredytowanego przez Kuratorium Oświaty oraz Partnera Akademii - Akademię Górniczo-Hutniczą!
 7. 04 GWARANCJA JAKOŚCI
 8. Zajęcia prowadzone przez specjalistów praktyków, organizowane przez Centrum Szkoleniowe działające przy jednej z największych polskich firm IT.

  Nasza gwarancja jakości

 9. 05 PRACA PROJEKTOWA
 10. Stawiamy na praktyczną pracę projektową, co pozwoli Ci w szybkim czasie zdobyć wymaganą wiedzę. Podczas kursu stworzysz kilka praktycznych projektów do swojego portfolio.

WYSOKI POZIOM NAUKI

Zajęcia prowadzone są przez najwyższej klasy szkoleniowców. Kursy to intensywne spotkania, duża dawka wiedzy, szansa na przekwalifikowanie i znalezienie lepszej pracy

DORADZTWO HR

Zapewniamy spotkania z doradcą HR, który wyjaśni zasady aplikacji oraz wskaże sposoby przygotowania profesjonalnego CV. A może dołączysz do zespołu specjalistów Comarch?

CERTYFIKAT

Twoja praktyczna wiedza zostanie potwierdzona przez wydanie certyfikatu akredytowanego przez Kuratorium Oświaty oraz Partnera Akademii - Akademię Górniczo-Hutniczą!

GWARANCJA JAKOŚCI

Zajęcia prowadzone przez specjalistów praktyków, organizowane przez Centrum Szkoleniowe działające przy jednej z największych polskich firm IT.

Nasza gwarancja jakości

PRACA PROJEKTOWA

Stawiamy na praktyczną pracę projektową, co pozwoli Ci w szybkim czasie zdobyć wymaganą wiedzę. Podczas kursu stworzysz kilka praktycznych projektów do swojego portfolio.

Opinie uczestników IT Camp

 • IT Camp to przede wszystkim dobre narzędzie do zdobycia nowych umiejętności i to takich,  które faktycznie coś na tym ryku pracy znaczą. Aktualnie możesz wybierać w dość szerokiej ofercie kursów, szkoleń itp. Odnoszę jednak wrażenie, że na to wszystko zaczyna nam brakować czasu i szukając możliwości rozwoju, chcemy by te nowe umiejętności były na wyciagnięcie ręki, do zrealizowania w jak najkrótszym czasie. Niestety czasami tak się po prostu nie da. Jest taka grupa zawodów czy specjalizacji, w których czas jest koniecznym by stać się profesjonalistą. Tak to wygląda również w świecie IT. Te kilka tygodni czy miesięcy intensywnych zajęć i ćwiczeń finalnie okazują się niezbędne do tego by móc zacząć przygodę z tą branżą. Tyle tylko, że śledząc rynek pracy wpadamy w lekkie zakłopotanie. Często przyglądając się temu,  co ten rynek od nas wymaga zastanawiamy się, w którą stronę iść, by z tego rynku kiedyś nie wypaść.

  Marcelina, 

  Team Leader (BPO/SSC) - sektor FMCG

 • It Camp był dla mnie drogą do osiągnięcia konkretnego celu. A tym było zdobycie dodatkowych umiejętności, które w jakiś sposób uzupełniałby to, co teraz robię. Modyfikacja jest tu naprawdę dobrym słowem.  Nie byłem tak do końca zielony jeżeli chodzi technologie IT. Zresztą, dzisiaj chyba  wiele osób może tak  powiedzieć. Ale sam fakt, że potrafisz obsłużyć  się komputerem, nie czyni  z Ciebie od razu informatyka.

  Jan, 

  Manager w dziale audytu - branża spożywcza

 • It Camp Comarch to faktycznie taka dawka wiedzy, która na samym początku może lekko przerażać.  Będąc uczestnikiem pierwszej edycji nie do końca wiedziałem czego mogę się spodziewać. Sama forma  takiego campu była mi obca, a w przypadku tego konkretnego kursu opierałem się jedynie na programie i tylko na jego podstawie mogłem stworzyć sobie ogólne wyobrażenie tego, co mnie czeka. Co sprawiło mi najwięcej trudności ? Cóż, niewątpliwie wprowadzenie do języka SQL. Choć przypuszczam, że same trudności tak naprawę tkwiły w moje głowie,  a konkretnie to nieustanne przekonanie, że językiem programowania może władać tylko programista. SQL nie okazał się na tyle trudny, by przez niego nie tylko przebrnąć, ale również by w stopniu podstawowym móc go swobodnie wykorzystywać w dalszej pracy.

  Piotr,

  Księgowy ds. VAT w dziale doradztwa podatkowego -  sektor bankowy

 • Śledziłem fora i muszę się przyznać, że im więcej czytasz, tym więcej w Twojej głowie pojawia się pytań i wątpliwości. Ja wyszedłem z bardzo prostej zasady . Samodzielna nauka i tak będzie mi potrzebna. Choćby wtedy, gdy pewne rzeczy będziesz musiał wyćwiczyć. Ale niestety wiele zagadnień czy niejasności jest w stanie wyjaśnić Ci jedynie trener – praktyk. Żadna książka nie będzie nigdy równać się z wiedzą kogoś, kto pracuje w danej technologii X lat. It Camp zapewnił mi opiekę mentora, bez którego przez wiele zagadnień nie dałbym rady sam przebrnąć. Ktoś powie, że te same pytania mogę zadawać na wspominanych forach i na pewno wcześniej czy później uzyskam na nie odpowiedzi. Ale na forum każdy jest anonimowy. Tak naprawdę do samego końca nie wiem, kto stoi za danym komentarzem. I pod tym względem zdecydowanie szkolenia typu IT Camp zdają egzamin z jakości usługi.

  Paweł,

  Customer Service Manager - branża automotive

 • It Camp poza tym, że pozwolił mi  zmienić swój profil zawodowy, w wielu czynnościach które do tej pory wydawały się bardzo czasochłonne pozwolił na ich usprawnienie. Analiza sprzedażowa, czy raporty kwartalne, których akurat w sektorze bankowości  naprawdę nie brakuje, obejmują wiele różnych pozycji ale też wymagają dokładności i skrupulatności. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że trzeba mieć ku temu po prostu predyspozycje, ale nie ukrywajmy, że liczba danych, która jest przetwarzana przez banki czy przedsiębiorstwa wzrasta i ta technika nierzadko zastępuje nam te naturalne predyspozycje do wykonywania pewnych czynności.

  Adrianna,

  Pracownik Działu Sprzedaży - branża budowlana

 • Myślę, że każdy powinien zdać sobie sprawę, że za swoją ścieżkę zawodową jest się odpowiedzialnym samemu. Nikt za ciebie nie będzie  wybierać – to musi być Twoja decyzja. Ja ze swojej strony zawsze będę zachęcał do tego by rzeczywiście prześledzić rynek pracy i spróbować  się w nim zlokalizować. To bardzo pomaga kiedy szukasz dalszych możliwości rozwoju. Tych, którzy widzą możliwość powiazania swojej pracy z IT za całą pewnością mogę zachęcić do tego  by jak najszybciej postawili ten pierwszy krok. To nie zawsze muszą być studia. IT Camp pokazał mi, że tu nie liczą się setki godzin spędzonych przy klepaniu w kółko tego samego, ale po prostu konkrety: te merytoryczne i oczywiście te praktyczne.  Nie zniechęcam oczywiście też tych, którzy myślą w ogóle o całkowitym przekwalifikowania się. Przy czym, Ci drudzy musza pamiętać, że czeka ich  trochę więcej pracy. Czy It Camp będzie  im również pomocny?  Z całą pewności tak.

  Sebastian,

  AML Operations Analyst (Analityk AML) - bankowość

 • Z mojej perspektywy -  tak, było warto. Te ponad 200 godzin okazało się całkiem przyjemnym maratonem wiedzy. Przede wszystkim jednak były one wypełnione spotkaniami z doświadczonymi trenerami. Tego nie znajdziesz na forach branżowych i portalach tematycznych.

  Kasia,

  Specjalista ds. Dystrybucji i Logistyki - branża TLS

  Opiekun Comarch IT Camp