Bootcampy Programistyczne oraz Intensywne Kursy Biznesowe - Comarch IT Akademia

Gra o przyszłość - dlaczego warto zdecydować się na Akademię Comarch

Partner projektu - Akademia Górniczo-Hutnicza

 

Każdy z nas planując swoją zawodową karierę zapewne zastanawia się, od czego powinien zacząć, ale i jak ją rozwijać.

Czy lepiej skoncentrować się na nauce i pogłębianiu swojej wiedzy teoretycznej, czy spróbować swoich sił w praktyce i zdecydować się na m.in. praktyczną naukę w oparciu o realne projekty.

Pomysłów jest wiele. Warto jednak postawić na te sprawdzone i takie, które w znacznym stopniu pomogą Wam wejść na rynek pracy i zająć na nim najlepszą pozycję. Zapraszamy do nas. Zobacz, co o gwarantuje Akademia IT Comarch.

Znajdziecie w niej kursy weekendowe (IT Camp) trwające do 212 godzin oraz Micro Camp - do 80 godzin. 

Cechy Bootcampów programistycznych i intensywnych szkoleń zawodowych

Organizator kursów

Organizatorem jest firma Comarch. Comarch to kilkadziesiąt tysięcy zakończonych z sukcesem projektów, na 6 kontynentach w ponad 60 krajach, 53 spółki, 89 lokalizacji, 58 miast, 30 krajów. Naszą siłą są również trenerzy posiadający praktykę trenerską jak i bogate doświadczenie praktyczne.

Organizacja zajęć

Spotkania mają charakter stacjonarny oraz zdalny, prowadzone są na odpowiednio skonfigurowanym do potrzeb kursu stanowisku pracy. Więcej >

Praktyczna praca projektowa

Stawiamy na praktyczną pracę projektową, co pozwoli Ci w szybkim czasie zdobyć wymaganą wiedzę. Podczas kursu stworzysz kilka praktycznych projektów do swojego portfolio.

Finansowanie udziału

Atrakcyjne rynkowo ceny, rozbicie opłaty na nieoprocentowane części oraz doradzwo w kwestii dofinansowania z innych źródeł.

Wysoki poziom nauki

Zajęcia prowadzone są przez najwyższej klasy szkoleniowców. Kursy to intensywne spotkania, duża dawka wiedzy, szansa na przekwalifikowanie i znalezienie lepszej pracy!

Doradztwo w sprawie pracy

Zapewniamy spotkania z doradcą HR, który wyjaśni zasady aplikacji oraz wskaże sposoby przygotowania profesjonalnego CV. A może dołączysz do zespołu specjalistów Comarch?

Certyfikat

Twoja praktyczna wiedza zostanie potwierdzona przez wydanie certyfikatu akredytowanego przez Kuratorium Oświaty oraz Partnera Akademii - Akademię Górniczo-Hutniczą!

Gwarancja jakości

Obiecujemy szybkie tempo nauki i wysoki poziom merytoryczny kursu! Przekonaj się, że dobry wybór profesjonalnej firmy szkoleniowej, stanowi połowę przyszłego sukcesu zawodowego. Więcej >

Oferowane kursy

Comarch IT Camp - Analiza danych dla analityków

Szkolenie kompleksowo przygotowuje do zawodu analityka danych bazując na zróżnicowanym pakiecie narzędzi analitycznych, co umożliwia w prosty sposób dostosowanie swojej wiedzy do wymogów przedsiębiorstwa. Szkolenie jest również przeznaczone dla osób pracujących w zawodzie analityka danych na poziomie poczatkującym.

Comarch IT Camp - Junior Java Developer

Przygotowuje do roli Młodszego Programisty Java. Podczas kursu uczestnik pozna narzędzia wykorzystywane w codziennej pracy programisty, język Java, oraz podstawy wielu technologii pozwalających na tworzenie profesjonalnych projektów komercyjnych.

Comarch IT Camp - PostgreSQL – język SQL i analityka danych

Kurs dla słuchaczy, którzy przeprowadzają operacje analityczne lub tworzą raporty w środowisku PostgreSQL. Szkolenie jest kierowane do wszystkich, którzy potrzebują przeprowadzać analizę danych i podejmować decyzje biznesowe.

Comarch Micro Camp - Programista VBA w Microsoft Excel

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się automatyzacji prac wykonywanych w arkuszach kalkulacyjnych oraz zdobyć wiedzę na poziomie zaawansowanym w zakresie programowania w języku VBA.

Comarch Micro Camp - Programowanie, administrowanie i nadzór nad stronami WWW tworzonymi na potrzeby biznesowe

Kurs ten przeznaczony jest dla nie programistów, ale biznesmanów, działajacych na styku biznesu i informatyki (np. sprzedawcy rozwiązań IT) Zapraszamy osoby\zespoły, powiązane z aplikacjami\stronami opartymi o HTML\JS.

Comarch Micro Camp - Administrowanie bazami danych – platforma PostgreSQL

Szkolenie przeznaczone jest dla administratorów baz danych. Ponadto szkolenie może być użyteczne dla programistów implementujących bazy danych i aplikacje bazodanowe, którzy dzięki zrozumieniu zasad funkcjonowania serwera będą potrafili lepiej wykorzystać jego możliwości.

Comarch Micro Camp - Administrowanie bazami danych – platforma Oracle

Szkolenie przeznaczone jest dla administratorów baz danych, zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę z serwerami Oracle, jak i do tych, którzy na takich systemach już pracują ale pragną poznać nowe funkcjonalności systemu Oracle.

Comarch Micro Camp - Administracja chmurą publiczną w firmie

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności zarządzania infrastrukturą chmury publicznej w zakresie niezbędny do wydajnej i bezpiecznej eksploatacji.

Comarch Micro Camp - Współpraca z klientem i jego obsługa w warunkach pracy zdalnej i izolacji społecznej

Szkolenie przeznaczone dla osób pracujących zdalnie z Klientem.

Comarch Micro Camp - Instalacja i wdrożenie systemu pracy zdalnej

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności zarządzania infrastrukturą chmury publicznej w zakresie niezbędny do wydajnej i bezpiecznej eksploatacji.

Comarch IT Camp - Administracja siecią rozległą

Szkolenie jest przeznaczone dla osób chcących rozszerzyć swoje kompetencje zawodowe o umiejętności związane z projektowaniem, budową, administracją i utrzymaniem lokalnych sieci komputerowych.

Comarch Micro Camp - Administracja siecią lokalną

Szkolenie jest przeznaczone dla osób chcących rozszerzyć swoje kompetencje zawodowe o umiejętności związane z projektowaniem, budową, administracją i utrzymaniem lokalnych sieci komputerowych.

Comarch IT Camp - Wirtualizacja serwerów

Szkolenie jest przeznaczone dla osób chcących zapoznać się oraz rozszerzyć swoje kompetencje zawodowe o umiejętności związane z projektowaniem, budową, administracją i utrzymaniem platform wirtualizacyjnych.

Opiekun Comarch IT Camp

Polecamy: Comarch IT Camp - Analiza danych dla analityków

Zapraszamy do nas.
Zobacz, co gwarantuje Akademia IT Comarch.
W ofercie kursy weekendowe trwające do 212 godzin oraz Micro Campy - do 80 godzin. Warto nam zaufać!
Co zyskasz dzięki udziałowi w Comarch IT Akademii?
Posłuchaj mentora kursu - Grzegorza Stoleckiego.

Języki programowania - dlaczego Java?

Uzupełnij wybrany przez Ciebie test przygotowawczy, aby rozpocząć przygodę z nami!

Comarch gwarancją jakości

Najnowsze technologie, innowacyjne projekty, roboty, beacony, odkrywanie nieodkrytego – to codzienność w Comarch. Bierzemy udział w pionierskich projektach i zakrojonych na szeroką skalę wdrożeniach. Projektujemy nową rzeczywistość. Comarch to kilkadziesiąt tysięcy zakończonych z sukcesem projektów, na 6 kontynentach w ponad 60 krajach, 53 spółki, 89 lokalizacji, 58 miast, 30 krajów.
Naszą siłą są również trenerzy. Posiadają zarówno odpowiednie wykształcenie, praktykę trenerską jak i bogate doświadczenie praktyczne umożliwiające przekazanie wiedzy bazującej na najnowszych trendach w IT.

Comarch gwarancją jakości

Mentorzy i trenerzy

Grzegorz Stolecki

Ekspert w dziedzinie analityki biznesowej z 20-letnim doświadczeniem. Pracował jako architekt, developer i trener. Zajmuje się projektowaniem specjalistycznych rozwiązań analityczno-raportowych dla przedsiębiorstw. Pracuje również nad aplikacjami controllingowymi służącymi do planowania finansowego oraz budżetowania.

Mateusz Bereda

Programista z ponad 5 letnim doświadczeniem. Tworzy oprogramowanie ERP na potrzeby największych parków rozrywki w Polsce oraz rozwija systemy dla największych dostawców usług telekomunikacyjnych na świecie. Aktywnie zajmuje się szkoleniem młodych programistów począwszy od podstawowej wiedzy na temat IT.

Krzysztof Czajkowski

Certyfikowany ekspert i główny specjalista z zakresu relacyjnych baz danych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie dydaktyczne i trenerskie, główny obszar specjalizacji szkoleniowej to zastosowanie i administrowanie bazamy danych Oracle. Prowadzi również zajęcia z zakresu PostreSQL, MySQL i składni SQL w bazach danych MS SQL Server.

Robert Mielnik

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Politechniki Wrocławskiej. Doświadczony programista, związany zawodowo z systemem operacyjnym Android. Szkoleniowiec z zakresu Javy, Androida oraz Springa na boot campach. W swojej karierze tworzył między innymi serwis VPN na Androida, który optymalizował zużycie danych internetowych.

Hubert Kobierzewski

Pracuje w firmie Codec jako BI Practice Lead i pomaga klientom zbierać ich dane oraz przekonwertować je w wartościowe informacje przy pomocy produktów platformy danych Microsoft. Poza pracą współprowadzi dwie grupy społecznościowe: warszawski oddział Data ACommunity Poland oraz Warsaw Power BI User Group.

Bądź na bieżąco, czyli wywiady z uczestnikami

Uczestnicy o kursach Comarch

 • IT Camp to przede wszystkim dobre narzędzie do zdobycia nowych umiejętności i to takich,  które faktycznie coś na tym ryku pracy znaczą. Aktualnie możesz wybierać w dość szerokiej ofercie kursów, szkoleń itp. Odnoszę jednak wrażenie, że na to wszystko zaczyna nam brakować czasu i szukając możliwości rozwoju, chcemy by te nowe umiejętności były na wyciagnięcie ręki, do zrealizowania w jak najkrótszym czasie. Niestety czasami tak się po prostu nie da. Jest taka grupa zawodów czy specjalizacji, w których czas jest koniecznym by stać się profesjonalistą. Tak to wygląda również w świecie IT. Te kilka tygodni czy miesięcy intensywnych zajęć i ćwiczeń finalnie okazują się niezbędne do tego by móc zacząć przygodę z tą branżą. Tyle tylko, że śledząc rynek pracy wpadamy w lekkie zakłopotanie. Często przyglądając się temu,  co ten rynek od nas wymaga zastanawiamy się, w którą stronę iść, by z tego rynku kiedyś nie wypaść.

  Marcelina, 

  Team Leader (BPO/SSC) - sektor FMCG

 • It Camp był dla mnie drogą do osiągnięcia konkretnego celu. A tym było zdobycie dodatkowych umiejętności, które w jakiś sposób uzupełniałby to, co teraz robię. Modyfikacja jest tu naprawdę dobrym słowem.  Nie byłem tak do końca zielony jeżeli chodzi technologie IT. Zresztą, dzisiaj chyba  wiele osób może tak  powiedzieć. Ale sam fakt, że potrafisz obsłużyć  się komputerem, nie czyni  z Ciebie od razu informatyka.

  Jan, 

  Manager w dziale audytu - branża spożywcza

 • It Camp Comarch to faktycznie taka dawka wiedzy, która na samym początku może lekko przerażać.  Będąc uczestnikiem pierwszej edycji nie do końca wiedziałem czego mogę się spodziewać. Sama forma  takiego campu była mi obca, a w przypadku tego konkretnego kursu opierałem się jedynie na programie i tylko na jego podstawie mogłem stworzyć sobie ogólne wyobrażenie tego, co mnie czeka. Co sprawiło mi najwięcej trudności ? Cóż, niewątpliwie wprowadzenie do języka SQL. Choć przypuszczam, że same trudności tak naprawę tkwiły w moje głowie,  a konkretnie to nieustanne przekonanie, że językiem programowania może władać tylko programista. SQL nie okazał się na tyle trudny, by przez niego nie tylko przebrnąć, ale również by w stopniu podstawowym móc go swobodnie wykorzystywać w dalszej pracy.

  Piotr,

  Księgowy ds. VAT w dziale doradztwa podatkowego -  sektor bankowy

 • Śledziłem fora i muszę się przyznać, że im więcej czytasz, tym więcej w Twojej głowie pojawia się pytań i wątpliwości. Ja wyszedłem z bardzo prostej zasady . Samodzielna nauka i tak będzie mi potrzebna. Choćby wtedy, gdy pewne rzeczy będziesz musiał wyćwiczyć. Ale niestety wiele zagadnień czy niejasności jest w stanie wyjaśnić Ci jedynie trener – praktyk. Żadna książka nie będzie nigdy równać się z wiedzą kogoś, kto pracuje w danej technologii X lat. It Camp zapewnił mi opiekę mentora, bez którego przez wiele zagadnień nie dałbym rady sam przebrnąć. Ktoś powie, że te same pytania mogę zadawać na wspominanych forach i na pewno wcześniej czy później uzyskam na nie odpowiedzi. Ale na forum każdy jest anonimowy. Tak naprawdę do samego końca nie wiem, kto stoi za danym komentarzem. I pod tym względem zdecydowanie szkolenia typu IT Camp zdają egzamin z jakości usługi.

  Paweł,

  Customer Service Manager - branża automotive

 • It Camp poza tym, że pozwolił mi  zmienić swój profil zawodowy, w wielu czynnościach które do tej pory wydawały się bardzo czasochłonne pozwolił na ich usprawnienie. Analiza sprzedażowa, czy raporty kwartalne, których akurat w sektorze bankowości  naprawdę nie brakuje, obejmują wiele różnych pozycji ale też wymagają dokładności i skrupulatności. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że trzeba mieć ku temu po prostu predyspozycje, ale nie ukrywajmy, że liczba danych, która jest przetwarzana przez banki czy przedsiębiorstwa wzrasta i ta technika nierzadko zastępuje nam te naturalne predyspozycje do wykonywania pewnych czynności.

  Adrianna,

  Pracownik Działu Sprzedaży - branża budowlana

 • Myślę, że każdy powinien zdać sobie sprawę, że za swoją ścieżkę zawodową jest się odpowiedzialnym samemu. Nikt za ciebie nie będzie  wybierać – to musi być Twoja decyzja. Ja ze swojej strony zawsze będę zachęcał do tego by rzeczywiście prześledzić rynek pracy i spróbować  się w nim zlokalizować. To bardzo pomaga kiedy szukasz dalszych możliwości rozwoju. Tych, którzy widzą możliwość powiazania swojej pracy z IT za całą pewnością mogę zachęcić do tego  by jak najszybciej postawili ten pierwszy krok. To nie zawsze muszą być studia. IT Camp pokazał mi, że tu nie liczą się setki godzin spędzonych przy klepaniu w kółko tego samego, ale po prostu konkrety: te merytoryczne i oczywiście te praktyczne.  Nie zniechęcam oczywiście też tych, którzy myślą w ogóle o całkowitym przekwalifikowania się. Przy czym, Ci drudzy musza pamiętać, że czeka ich  trochę więcej pracy. Czy It Camp będzie  im również pomocny?  Z całą pewności tak.

  Sebastian,

  AML Operations Analyst (Analityk AML) - bankowość

 • Z mojej perspektywy -  tak, było warto. Te ponad 200 godzin okazało się całkiem przyjemnym maratonem wiedzy. Przede wszystkim jednak były one wypełnione spotkaniami z doświadczonymi trenerami. Tego nie znajdziesz na forach branżowych i portalach tematycznych.

  Kasia,

  Specjalista ds. Dystrybucji i Logistyki - branża TLS

  Skontaktuj się z naszym konsultantem

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

  Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

  31-864 Kraków

  ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33