Comarch IT Akademia

Gra o przyszłość - dlaczego warto zdecydować się na Akademię Comarch

Partner projektu - Akademia Górniczo-Hutnicza

 

Każdy z nas planując swoją zawodową karierę zapewne zastanawia się, od czego powinien zacząć, ale i jak ją rozwijać.

Czy lepiej skoncentrować się na nauce i pogłębianiu swojej wiedzy teoretycznej, czy spróbować swoich sił w praktyce i zdecydować się na m.in. praktyczną naukę w oparciu o realne projekty.

Pomysłów jest wiele. Warto jednak postawić na te sprawdzone i takie, które w znacznym stopniu pomogą Wam wejść na rynek pracy i zająć na nim najlepszą pozycję. Zapraszamy do nas. Zobacz, co o gwarantuje Akademia IT Comarch.

Znajdziecie w niej kursy weekendowe trwające 212 godzin oraz microCampy - do max 80 godzin. 

Praktyczna praca projektowa

Stawiamy na praktyczną pracę projektową, co pozwoli Ci w szybkim czasie zdobyć wymaganą wiedzę. Podczas kursu stworzysz kilka praktycznych projektów do swojego portfolio.

Finasowanie udziału

Atrakcyjne rynkowo ceny, rozbicie opłaty na nieoprocentowane części oraz doradzwo w kwestii dofinansowania z innych źródeł.SPRAWDŹ INFORMACJE NT FINANSOWANIA >>

Tryb stacjonarny

Spotkania mają charakter stacjonarny, prowadzone są na odpowiednio skonfigurowanym do potrzeb kursu stanowisku pracy.

Wysoki poziom nauki

Zajęcia prowadzone są przez najwyższej klasy szkoleniowców. Kursy to intensywne spotkania, duża dawka wiedzy, szansa na przekwalifikowanie i znalezienie lepszej pracy!

Bezpieczeństwo i asysta

W razie nieobecności na zajęciach otrzymasz od mentora materiały elektroniczne oraz możliwość skonsultowania z nim niejasnych elementów programu.

Doradztwo w sprawie pracy

Zapewniamy spotkania z doradcą HR, który wyjaśni zasady aplikacji oraz wskaże sposoby przygotowania profesjonalnego CV. A może dołączysz do zespołu specjalistów Comarch?

Certyfikat

Twoja praktyczna wiedza zostanie potwierdzona przez wydanie certyfikatu akredytowanego przez Kuratorium Oświaty oraz Partnera Akademii - Akademię Górniczo-Hutniczą!

Gwarancja jakości

Obiecujemy szybkie tempo nauki i wysoki poziom merytoryczny kursu! Przekonaj się, że dobry wybór profesjonalnej firmy szkoleniowej, stanowi połowę przyszłego sukcesu zawodowego.

Oferta microCampów

Oferta kursów weekendowych

Języki programowania - dlaczego Java?

Uzupełnij wybrany przez Ciebie test przygotowawczy, aby rozpocząć przygodę z nami!

Comarch gwarancją jakości

Najnowsze technologie, innowacyjne projekty, roboty, beacony, odkrywanie nieodkrytego – to codzienność w Comarch. Bierzemy udział w pionierskich projektach i zakrojonych na szeroką skalę wdrożeniach. Projektujemy nową rzeczywistość. Comarch to kilkadziesiąt tysięcy zakończonych z sukcesem projektów, na 6 kontynentach w ponad 60 krajach, 53 spółki, 89 lokalizacji, 58 miast, 30 krajów.
Naszą siłą są również trenerzy. Posiadają zarówno odpowiednie wykształcenie, praktykę trenerską jak i bogate doświadczenie praktyczne umożliwiające przekazanie wiedzy bazującej na najnowszych trendach w IT.

Comarch gwarancją jakości

Mentorzy i trenerzy

Grzegorz Stolecki

Ekspert w dziedzinie analityki biznesowej z 20-letnim doświadczeniem. Pracował jako architekt, developer i trener. Zajmuje się projektowaniem specjalistycznych rozwiązań analityczno-raportowych dla przedsiębiorstw. Pracuje również nad aplikacjami controllingowymi służącymi do planowania finansowego oraz budżetowania.

Mateusz Bereda

Programista z ponad 5 letnim doświadczeniem. Tworzy oprogramowanie ERP na potrzeby największych parków rozrywki w Polsce oraz rozwija systemy dla największych dostawców usług telekomunikacyjnych na świecie. Aktywnie zajmuje się szkoleniem młodych programistów począwszy od podstawowej wiedzy na temat IT.

Hubert Kobierzewski

Pracuje w firmie Codec jako BI Practice Lead i pomaga klientom zbierać ich dane oraz przekonwertować je w wartościowe informacje przy pomocy produktów platformy danych Microsoft. Poza pracą współprowadzi dwie grupy społecznościowe: warszawski oddział Data ACommunity Poland oraz Warsaw Power BI User Group.

Robert Mielnik

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Politechniki Wrocławskiej. Doświadczony programista, związany zawodowo z systemem operacyjnym Android. Szkoleniowiec z zakresu Javy, Androida oraz Springa na boot campach. W swojej karierze tworzył między innymi serwis VPN na Androida, który optymalizował zużycie danych internetowych.

Łukasz Ciesielski

Łukasz jest związany z branżą szkoleniową od przeszło 12 lat. Od 2010 roku pracuje w charakterze trenera. Specjalizuje się w analizie i prezentacji danych. Posiada doświadczenie w marketingu i grafice komputerowej.

Marcin Albiniak

Trener, wykładowca, a także naukowiec i przedsiębiorca. Ukończył fizykę na UMSC w Lublinie, a wkrótce obroni doktorat z informatyki na Politechnice Śląskiej. Jest autorem dziesięciu publikacji napisanych w języku polskim i angielskim. Prowadzi szkolenia IT dla partnerów biznesowych w całej Polsce i w Europie.

Uczestnicy o kursach Comarch

 • IT Camp to przede wszystkim dobre narzędzie do zdobycia nowych umiejętności i to takich,  które faktycznie coś na tym ryku pracy znaczą. Aktualnie możesz wybierać w dość szerokiej ofercie kursów, szkoleń itp. Odnoszę jednak wrażenie, że na to wszystko zaczyna nam brakować czasu i szukając możliwości rozwoju, chcemy by te nowe umiejętności były na wyciagnięcie ręki, do zrealizowania w jak najkrótszym czasie. Niestety czasami tak się po prostu nie da. Jest taka grupa zawodów czy specjalizacji, w których czas jest koniecznym by stać się profesjonalistą. Tak to wygląda również w świecie IT. Te kilka tygodni czy miesięcy intensywnych zajęć i ćwiczeń finalnie okazują się niezbędne do tego by móc zacząć przygodę z tą branżą. Tyle tylko, że śledząc rynek pracy wpadamy w lekkie zakłopotanie. Często przyglądając się temu,  co ten rynek od nas wymaga zastanawiamy się, w którą stronę iść, by z tego rynku kiedyś nie wypaść.

  Marcelina, 

  Team Leader (BPO/SSC) - sektor FMCG

 • It Camp był dla mnie drogą do osiągnięcia konkretnego celu. A tym było zdobycie dodatkowych umiejętności, które w jakiś sposób uzupełniałby to, co teraz robię. Modyfikacja jest tu naprawdę dobrym słowem.  Nie byłem tak do końca zielony jeżeli chodzi technologie IT. Zresztą, dzisiaj chyba  wiele osób może tak  powiedzieć. Ale sam fakt, że potrafisz obsłużyć  się komputerem, nie czyni  z Ciebie od razu informatyka.

  Jan, 

  Manager w dziale audytu - branża spożywcza

 • It Camp Comarch to faktycznie taka dawka wiedzy, która na samym początku może lekko przerażać.  Będąc uczestnikiem pierwszej edycji nie do końca wiedziałem czego mogę się spodziewać. Sama forma  takiego campu była mi obca, a w przypadku tego konkretnego kursu opierałem się jedynie na programie i tylko na jego podstawie mogłem stworzyć sobie ogólne wyobrażenie tego, co mnie czeka. Co sprawiło mi najwięcej trudności ? Cóż, niewątpliwie wprowadzenie do języka SQL. Choć przypuszczam, że same trudności tak naprawę tkwiły w moje głowie,  a konkretnie to nieustanne przekonanie, że językiem programowania może władać tylko programista. SQL nie okazał się na tyle trudny, by przez niego nie tylko przebrnąć, ale również by w stopniu podstawowym móc go swobodnie wykorzystywać w dalszej pracy.

  Piotr,

  Księgowy ds. VAT w dziale doradztwa podatkowego -  sektor bankowy

 • Śledziłem fora i muszę się przyznać, że im więcej czytasz, tym więcej w Twojej głowie pojawia się pytań i wątpliwości. Ja wyszedłem z bardzo prostej zasady . Samodzielna nauka i tak będzie mi potrzebna. Choćby wtedy, gdy pewne rzeczy będziesz musiał wyćwiczyć. Ale niestety wiele zagadnień czy niejasności jest w stanie wyjaśnić Ci jedynie trener – praktyk. Żadna książka nie będzie nigdy równać się z wiedzą kogoś, kto pracuje w danej technologii X lat. It Camp zapewnił mi opiekę mentora, bez którego przez wiele zagadnień nie dałbym rady sam przebrnąć. Ktoś powie, że te same pytania mogę zadawać na wspominanych forach i na pewno wcześniej czy później uzyskam na nie odpowiedzi. Ale na forum każdy jest anonimowy. Tak naprawdę do samego końca nie wiem, kto stoi za danym komentarzem. I pod tym względem zdecydowanie szkolenia typu IT Camp zdają egzamin z jakości usługi.

  Paweł,

  Customer Service Manager - branża automotive

 • It Camp poza tym, że pozwolił mi  zmienić swój profil zawodowy, w wielu czynnościach które do tej pory wydawały się bardzo czasochłonne pozwolił na ich usprawnienie. Analiza sprzedażowa, czy raporty kwartalne, których akurat w sektorze bankowości  naprawdę nie brakuje, obejmują wiele różnych pozycji ale też wymagają dokładności i skrupulatności. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że trzeba mieć ku temu po prostu predyspozycje, ale nie ukrywajmy, że liczba danych, która jest przetwarzana przez banki czy przedsiębiorstwa wzrasta i ta technika nierzadko zastępuje nam te naturalne predyspozycje do wykonywania pewnych czynności.

  Adrianna,

  Pracownik Działu Sprzedaży - branża budowlana

 • Myślę, że każdy powinien zdać sobie sprawę, że za swoją ścieżkę zawodową jest się odpowiedzialnym samemu. Nikt za ciebie nie będzie  wybierać – to musi być Twoja decyzja. Ja ze swojej strony zawsze będę zachęcał do tego by rzeczywiście prześledzić rynek pracy i spróbować  się w nim zlokalizować. To bardzo pomaga kiedy szukasz dalszych możliwości rozwoju. Tych, którzy widzą możliwość powiazania swojej pracy z IT za całą pewnością mogę zachęcić do tego  by jak najszybciej postawili ten pierwszy krok. To nie zawsze muszą być studia. IT Camp pokazał mi, że tu nie liczą się setki godzin spędzonych przy klepaniu w kółko tego samego, ale po prostu konkrety: te merytoryczne i oczywiście te praktyczne.  Nie zniechęcam oczywiście też tych, którzy myślą w ogóle o całkowitym przekwalifikowania się. Przy czym, Ci drudzy musza pamiętać, że czeka ich  trochę więcej pracy. Czy It Camp będzie  im również pomocny?  Z całą pewności tak.

  Sebastian,

  AML Operations Analyst (Analityk AML) - bankowość

 • Z mojej perspektywy -  tak, było warto. Te ponad 200 godzin okazało się całkiem przyjemnym maratonem wiedzy. Przede wszystkim jednak były one wypełnione spotkaniami z doświadczonymi trenerami. Tego nie znajdziesz na forach branżowych i portalach tematycznych.

  Kasia,

  Specjalista ds. Dystrybucji i Logistyki - branża TLS

  Skontaktuj się z naszym konsultantem

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

  Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

  31-864 Kraków

  ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33