E-learning MS Power Point


Dostęp do materiału szkoleniowego przekazywany na 365 dni i za pośrednictwem Platformy E-Learningowej Comarch (czas naliczany w chwili nadania uprawnień dostępowych).

Oferta e-szkoleń Microsoft PowerPoint

Szkolenia e-learningowe Microsoft PowerPoint pomogą Ci tworzyć profesjonalne prezentacje. Poznasz budowę programu oraz prawidłowe zasady projektowania slajdów. Podczas kursu e-learningowego PowerPoint dowiesz się jak szukać interesujących grafik i uzupełniać prezentację treściami multimedialnymi.

Microsoft PowerPoint to narzędzie do tworzenia prezentacji, które przydadzą się podczas spotkań zespołowych lub biznesowych i będą świetną ilustracją ciekawych idei. To szkolenie pozwoli w pełni wykorzystać jego potencjał w tworzeniu przejrzystych i atrakcyjnych wizualnie prezentacji.

Wśród oferty e-learningów MS PowerPoint znajdziesz szkolenia zdalne PowerPoint od podstaw a także na zaawansowanym poziomie. Jako wstęp do nauki polecamy szkolenie E-Microsoft PowerPoint - Wstęp do obsługi PowerPoint. W kolejnych e-szkoleniach można zgłębiać wiedzę z zakresu zarządzania slajdami, wstawiania obiektów w prezentacjach, pracy z widokami oraz animacjami.

Dostępne szkolenia

UWAGA!

Dostęp do szkolenia nadawany jest w ciągu 48 godzin roboczych. Dane dostępowe przekazywane są uczestnikowi szkolenia na adres mailowy podany przy rejestracji bądź przy zakupie w e-sklepie.  

Opiekun szkoleń e-learningowych:

Katarzyna Szewczyk
Katarzyna Szewczyk

katarzyna.r.szewczyk@comarch.pl

tel. 691 464 670