E-learning MS Word


Dostęp do materiału szkoleniowego przekazywany na 365 dni i za pośrednictwem Platformy E-Learningowej Comarch (czas naliczany w chwili nadania uprawnień dostępowych).

Oferta szkoleń e-learningowych Microsoft Word

Microsoft Word to nie tylko narzędzie dla pisarzy... Ten najpopularniejszy edytor tekstu posłuży Ci do tworzenia dokumentów, listów czy zaproszeń. A jeśli dokładnie przyjrzysz się możliwościom MS Word, będziesz w stanie stworzyć ciekawe raporty, w których nie zabraknie wykresów oraz ilustracji.

Szkolenie Microsoft Word pozwala na opanowanie zasad prawidłowego formatowania i porządkowania dokumentów. Pokazuje także, jak skutecznie wzbogacać je o elementy graficzne, odnośniki i tabele i wyjaśnia, jak tworzyć spójny i profesjonalny przekaz za pomocą własnych szablonów dokumentów.

Sprawdź e-learningi MS Word, które pozwolą Ci na dokładne zapoznanie się z funkcjonalnościami tego programu. Zmiana kroju i koloru pisma, ustawienie interlinii czy wyrównanie tekstu nie będzie żadnym problem. Szkolenia Microsoft Word w formie e-learningu to także bardzo wygodna forma nauki, do której możesz wrócić w dowolnym momencie!

Dostępne szkolenia

ZWRÓĆ UWAGĘ

Dostęp do szkolenia nadawany jest w ciągu 48 godzin roboczych. Dane dostępowe przekazywane są uczestnikowi szkolenia na adres mailowy podany przy rejestracji bądź przy zakupie w e-sklepie.  

Organizacja pracy z MS Word

Posłuchaj o tym, jak ważna jest dobra organizacja pracy i jak efektywnie zarządzać swoimi obowiązkami. O metodzie Getting Things Done opowiada trener Centrum Szkoleniowego Comarch - Małgorzata Kurdziel!

Spotkajmy się na szkoleniach zdalnych i stacjonarnych
Więcej potrzebnych informacji o szkoleniach zdalnych i stacjonarnych odnajdziesz na naszych stronach
Jesteś zainteresowany innymi szkoleniami e-learningowymi ?
Zajrzyj do naszej bogatej oferty szkoleń e-learningowych i wybierz coś dla siebie. Śledź również nasze nowości i atrakcyjne rabaty !

Opiekun szkoleń e-learningowych:

Katarzyna Szewczyk
Katarzyna Szewczyk

katarzyna.r.szewczyk@comarch.pl

tel. 691 464 670