E-learning MS Word


Dostęp do materiału szkoleniowego przekazywany na 365 dni i za pośrednictwem Platformy E-Learningowej Comarch (czas naliczany w chwili nadania uprawnień dostępowych).

Oferta szkoleń

MS Word To nie tylko narzędzie dla pisarzy... Posłuży Ci do tworzenia dokumentów tekstowych, listów. A jeśli dokładnie przyjrzysz się jego możliwościom, będziesz w stanie przy jego użyciu stworzyć ciekawe i bogate w tabele raporty, w których nie zabraknie również wykresów oraz ilustracji a także strony www.

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń e-learningowych, które pozwolą Ci na dokładne zaponzanie się z fukncjonalnościami MS Word.

Dostępne szkolenia w ramach biblioteki MS Word

MS WORD
Posuchaj o tym, jak ważna jest dobra organizacja pracy i jak efektywnie zarzadzać swoimi obowiązakami. O metodzie  GTD opowiada  trener Centrum Szkoleniowego Comarch - Małgorzata Kurdziel

Opiekun szkoleń e-learningowych:

Katarzyna Szewczyk
Katarzyna Szewczyk

katarzyna.r.szewczyk@comarch.pl

tel. 691 464 670

ZWRÓĆ UWAGĘ

Dostęp do szkolenia nadawany jest w ciągu 48 godzin roboczych. Dane dostępowe przekazywane są uczestnikowi szkolenia na adres mailowy podany przy rejestracji bądź przy zakupie w e-sklepie.  

Spotkajmy się na szkoleniach zdalnych i stacjonarnych
Więcej potrzebnych informacji o szkoleniach zdalnych i stacjonarnych odnajdziesz na naszych stronach
Jesteś zainteresowany innymi szkoleniami e-learningowymi ?
Zajrzyj do naszej bogatej oferty szkoleń e-learningowych i wybierz coś dla siebie. Śledź również nasze nowości i atrakcyjne rabaty !

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33