Szkolenia MS Word - w wersji zdalnej i stacjonarnej

Jeśli tworzysz jakiekolwiek dokumenty, najcześciej do ich pisania i późniejszej edycji wybierasz Microsoft Word. Za pomocą tego pomocnego narzędzia możesz stworzyć wiele różnych i profesjonalnych form tekstowych.

Czym jest Word ? Najprościej ujmując, jest to edytor tekstu. Jest to aplikacja, której używasz do przetwarzania, zapisywania, formatowania, drukowania, udostępniania dokumentu tekstowego. Wydany po raz pierwszy 1989 niezmiennie króluje na komputerach ponad miliarda użytkowników.

Oferta szkoleniowa

Microsoft Word to idealne narzędzie do tworzenia dokumentów biznesowych. Stwarza szerokie możlwiości od samodzielnego zaprojektowania dokumentów (od tzw. podstaw) po możliwość skorzystania z profesjonalnie zaprojektowanych szablonów. Zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników, Word pozostaje jednym z lepszych edytorów tekstu. Intuicyjne funkcje Microsoft Word pozwalają na tworzenie atrakcyjnych wizualnie i efektywnych dokumentów.

Sprawdź nasze szkolenia

Program Microsoft Word umożliwia nam tworzenie  dokumentów o profesjonalnej jakości, listów i życiorysów. a także raportów. W przeciwieństwie do zwykłego edytora tekstu, Microsoft Word posiada takie funkcje, jak:

  • sprawdzanie pisowni,
  • sprawdzanie gramatyki,
  • formatowanie tekstu i czcionek,
  • obsługa obrazów,
  • zaawansowany układ strony i wiele innych.

Sprawdź swój poziom

Wahasz się nad wyborem odpowiedniego poziomu kursu MS Word, w kórym chciałbyś uczestniczyć ? Sprawdź z nami swój poziom wiedzy! Wypełnij ankietę, wykonaj test sprawdzający!

Wypełnij ankietę

Szkolenia e-learningowe
Poszerz, uzupełnij swoją wiedzę dotyczącą wykorzystywania Microsoft Word w codziennej pracy wykorzystując w tym celu wygodną formę e-szkoleń . Szkolenia w zakresie podstawowym i średniozaawansowanym.
Chcesz wiedzieć więcej ?
Skorzystaj z supportu Microsoft w zakresie obsługi edytora tekstu Znajdziesz tu inne potrzebne informacje oraz dostęp do społeczności innych użytkowników tego programu.