Rozwój osobisty, szkolenia biznesowe

Zapraszamy na szkolenia dotyczące rozwoju pracowników oraz całych zespołów. Proponujemy szkolenia z zakresu zarządzania, umiejętności osobistych, zarządzania zespołem, obsługi klienta, umiejętności sprzedażowych i efektywności osobistej i zespołowej.

Rozwój osobisty

Nasza oferta

Nasze szkolenia prowadzone są przez trenerów i trenerki, którzy specjalizują się w powyższych tematach, a ich doświadczenie sprawia, że szkolenia nie tylko wyposażą uczestników w konkretną wiedzę, ale też narzędzia usprawniające codzienną pracę.

Szkolenia z zakresu zarządzania zespołem

Szkolenia kierowane do osób zarządzających innymi lub przygotowujących się do tej roli (szefowie, liderzy zespołów, menedżerowie, dyrektorzy, kierownicy, osoby zarządzające grupami i projektami itp.). Szkolenie istotne również dla osób, które niekoniecznie pełnią funkcje kierownicze, ale do zakresu ich kompetencji w pracy należy m.in.: motywowanie pozafinansowe, ocena pracowników, udzielanie informacji zwrotnej.

Szkolenia dotyczące rozwoju osobistego

Wszystkie szkolenia mają charakter interaktywnych warsztatów, dzięki czemu uczestnicy mają okazję przećwiczyć nabyte umiejętności za pomocą różnych technik szkoleniowych: szkoleniowe: prezentacja trenera, trening grupowy i indywidualny, odgrywanie ról, dyskusja moderowana, studium przypadku, gry i symulacje realnych sytuacji, praca w grupach.

Szkolenia sprzedażowe i obsługa klienta

Szkolenia przeznaczone jest dla osób obsługujących klientów (zarówno przez telefon, mailowo, czy bezpośrednio), które chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz zmierzać do jak największego profesjonalizmu w obsłudze

Zobacz, co o naszych szkoleniach mówią nasi klienci

  • Bardzo ciekawe szkolenie, odpowiednia ilość treści merytorycznej i ćwiczeń. Szkolenie interaktywne, które pobudza do działania i aktywnego uczestnictwa! Polecam i dziękują za możliwość udziału. 

    Aleksandra
  • Całość materiału bardzo przydatna, wszystko bardzo ciekawe. 

    Patrycja
  • Czuję niedosyt. Bardzo ciekawe szkolenie, prowadząca z ogromną wiedzą merytoryczną

    Marta
Sprawdź szkolenia z AI
Sztuczna inteligencja staje się nieodłączną częścią nowoczesnego środowiska biznesowego, oferując ogromne możliwości automatyzacji, personalizacji i optymalizacji procesów!
Kurs programowania w formie bootcampów
Comarch Bootcamp to intensywne, weekendowe kursy nastawione na praktyczne zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do wkroczenia w rynek pracy.