Kursy tworzenia aplikacji mobilnych Android

Szkolenia z programowania aplikacji mobilnych Android. Zacznij tworzyć aplikacje na telefon!

Zapoznaj się z najważniejszymi technologiami używanymi w trakcie rozwoju współczesnych aplikacji Androidowych. Wszystkie nasze kursy dostępne w formie distance learning (szkolenia online) z trenerem. Pamiętaj, że Android jest najpopularniejszą platformą mobilną na świecie, co oznacza, że jest duże zapotrzebowanie na takich specjalistów!

Projektowanie aplikacji mobilnych na Androida

Kurs tworzenia aplikacji mobilnych Android to świetny sposób na rozwój swoich umiejętności programistycznych! Ta platforma jest bardzo popularna i stale się rozwija, co oznacza, że jest wiele ścieżek rozwoju dla programistów. Pozwala na tworzenie interaktywnych i przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które mogą być wykorzystywane w różnych obszarach, od rozrywki po biznes. To także świetna okazja, aby zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i wzmocnić swoje portfolio. Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem swoich kompetencji i chcesz tworzyć aplikacje mobilne, które mogą być używane przez miliony ludzi na całym świecie, to szkolenie z programowania aplikacji mobilnych na Androida jest dla Ciebie!

Spotkajmy się na kursie aplikacji mobilnych Android!

 • Mateusz Zając

  Pasjonat oraz engineering manager w obszarze szeroko pojętych aplikacji mobilnych. Na codzień zarządzam zespołem i piszę natywnie aplikacje mobilne, choć zdarza mi się odskoczyć na moment w technologie cross-platformowe. Z zapałem wdrażam praktyki SDLC oraz Clean Architecture z ludźmi z którym pracuję. Staram się łączyć świat biznesu ze światem technologii, zwłaszcza mobilnej.

  Zobacz sparing z konferencji DevRing3 na temat aplikacji mobilnych:
  • Aplikacje w chmurze i mobilne. Monitoring, odporność na awarie, skalowalność, podobieństwa i różnice
  • Zderzenie światów - cloud i mobile
  • Klęska urodzaju - jak skalować aplikacje przy wzroście użytkowników
  • Co nas nie zabije to nas wzmocni, czyli jak reagować na awarie
  • Skuteczny monitoring
  • Dobre praktyki