Szkolenia z Finansów i Księgowości

Szkolenia z finansów i księgowości

Szkolenia dla finansistów, osób związanych ze środowiskiem bankowym, finansami korporacyjnych i dużych spółek ale także dla przedstawicieli jednostek sektora finansów publicznych. Doskonałe również dla osób, które chciałyby sprawnie wykorzystywać aplikację Microsoft Excel w obszarze finansów. 

Nasz oferta

Zapraszamy na szkolenia dotyczące księgowości i controllingu finansowego. Nasze szkolenia prowadzą praktycy, na co dzień zajmujący poruszanymi zagadnieniami, dlatego każde z poniższych szkoleń to nie tylko solidna dawką wiedzy, ale też dużo przykładów i praktycznych rozwiązań. Zachęcamy do sprawdzenia programów i zapisów.

Jeśli się wahasz ...

Sprawdź, dlaczego warto!

 • Zdobądź wiedzę na temat controllingu, rachunkowości zarządczej oraz zastosowania zaawansowanych funkcji Microsoft Excel w obszarze finansów. 
 • Naucz się  edytować i formatować dane oraz sprawdzać ich poprawności. 
 • Poznaj możliwości wykorzystywania i tworzenia zaawansowanych raportów, ich personalizacji oraz budowania interaktywnych dashboardów.
 • Nauczyć się wykonywać w praktyce analizę wskaźnikową, dokonać pomiaru ryzyka operacyjnego i finansowego za pomocą formuł i funkcji oraz ustandaryzować raporty w skoroszytach. 
 • Przygotuj moduły do budżetowania i planowania operacyjnego, a także zaprojektuj formatki do oceny efektywności działania w organizacjach na przykładzie Key Performance Indicators. 
 • Sporządzaj tabele przestawne, poznaj możliwości pracy automatyzacji i standaryzacji raportów w regularnej pracy controllera.

Spotkajmy się na szkoleniu!

 • Jarosław Kowalik

  Pracuję jako Controlling Manager w firmie dostarczającej usługi finansowo - księgowe oraz wdrażającej rozwiązania Intelligent Automation. Jestem pasjonatem rozwiązań Business Intelligence, zarządzania projektami oraz wykorzystania zaawansowanych narzędzi w MS Excel. Posiadam doświadczenie w projektach związanych z optymalizacją rozwiązań raportowych.

  Opinie o trenerze

  • Rewelacyjny trener. Świetne, profesjonale przygotowane i przeprowadzone szkolenie.  Świetny prowadzący :):):)

   Witek
  • Uważam, że Pan Jarosław bardzo dobrze przygotował i przeprowadził szkolenie. Dziękuje!

   Anna
  • Bardzo przyjemny głos trenera, wszystko było wytłumaczone w sposób zrozumiały, prosty.

   Marzena
  • Bardzo dobre przygotowanie i kontakt z grupa. Duzo cierpliwosci. :) Polece na pewno trenera.
   Piotr

  Zapraszamy na webinar

  Analiza rentowności klientów w Power Pivot i Power Query

  Analiza rentowności projektów stanowi podstawowe narzędzie wspierające procesy zarządcze w przedsiębiorstwach. Dostarczane dane często pochodzą z różnych źródeł i raportów, ich konsolidacja potrafi być czasochłonna, wizja projektu może być często zmieniana, w związku z czym, powszechnym jest przygotowywanie tej analizy w programie MS Excel.

  Controlling jako proces

  Między planem a realizacją - controlling i narzędzia BI w firmach produkcyjnych

  Przeczytaj na blogu
  Analiza danych
  Rozwijaj swoje umiejętności z zakresu analizy danych. Sprawdź nasze szkolenia Power BI, MS Excel i inne.
  Szkolenia e-learningowe pakietów MS Office
  Chcesz wiedzieć więcej ? Poszerz, uzupełnij swoją wiedze dotyczącą wykorzystywania MS Office w codziennej pracy wykorzystując w tym celu wygodną formę e-szkoleń.