E-Learning MS Office – opanuj do perfekcji Worda, Excela, Power Pointa i Outlooka

Podnieś swoje umiejętności

„Doskonała znajomość MS Office” to kompetencja, którą większość kandydatów do pracy wpisuje do swojego CV bez chwili zastanowienia. Owszem, w swojej karierze zawodowej wszyscy mieliśmy z tym zestawem programów w jakimś stopniu do czynienia. Pytanie brzmi – jak dobrze potrafisz posługiwać się tymi narzędziami?

  • Jeśli Twoja znajomość pakietu Office kończy się na umiejętności tworzenia tabelki w Wordzie i napisaniu prostej formuły w Excelu, czas nadrobić zaległości, które bardzo szybko wyjdą na jaw w nowym miejscu pracy
  • Mamy na to jeden ze sprawdzonych sposobów: wygodne, e-learningowe kursy w Centrum Szkoleniowym Comarch!

Oferta dla firm

Dziś, w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej, w której o sukcesie przesądza umiejętność pracy z danymi, pracownik wykorzystujący pakiet Office szybko i sprawnie jest na wagę złota. Poszukiwanie oszczędności z pomocą funkcji programu Excel, mistrzowsko zaprojektowana, efektywna sprzedażowo prezentacja w aplikacji PowerPoint czy wzorcowa organizacja przepływu informacji w Outlooku mogą stać się elementami napędzającymi Twoją karierę zawodową.

Jesteś pracodawcą? Zależy Ci na podnoszeniu umiejętności przez Twoich pracowników? Skontakuj się z nami!

Wypełnij formularz

Kursy e-learningowe Office, z których możesz łatwo skorzystać

W Centrum Szkoleniowym Comarch rozumiemy, jakie znaczenie w pracy biurowej mają umiejętności sprawnego poruszania się po środowisku Microsoft Office. Dlatego przygotowaliśmy kompleksową ofertę kursów e-learningowych MS Office dla poszczególnych narzędzi, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Możesz wziąć udział w pojedynczych kursach dotyczących konkretnych zagadnień lub całych pakietach dedykowanych jednemu programowi:

MS Excel

e-Learningi MS Excel – dzięki temu pakietowi nauczysz się nie tylko podstaw programu Microsoft Excel, ale także zaczniesz swobodnie poruszać się po arkuszu, stosując różnego rodzaju funkcje, formatując dane, analizując je a także mieć wpływ na wygląd i sposób prezentacji informacji.

MS Word

e-Learningi MS Word – Microsoft Word służy nie tylko do tworzenia dokumentów tekstowych, listów, artykułów czy notatek. Gdy dokładnie przyjrzysz się jego możliwościom, będziesz w stanie budować ciekawe i bogate w tabele, wykresy i ilustracje raporty, a nawet proste projekty stron www.

MS Power Point

e-Learningi MS PowerPoint – gdy opanujesz już funkcje programu PP, odkryjesz, jak łatwo jest komunikować się za pomocą dobrze przygotowanych wizualizacji. Dobre prezentacje pomogą Ci zarówno przed rozpoczęciem pracy, gdy będziesz budować swoje portfolio, jak i już podczas niej.

MS Outlook

e-Learningi MS Outlook – Outlook to dużo więcej niż program pocztowy. Gdy pomiędzy setki maili, spotkań, zadań wkrada się chaos, Twój dzień w pracy może zamienić się w walkę o przetrwanie. Dzięki dogłębnemu poznaniu funkcji Outlooka możesz zorganizować swoją pracę dużo efektywniej.

Kluczowe umiejętności, które nabędziesz dzięki kursom Microsoft Office e-Learning

Celem szkoleń e-learningowych Office jest wyposażenie Cię w konkretne kompetencje. Dlatego bloki treningowe dla poszczególnych aplikacji pakietu biurowego Microsoftu skupiają się na merytorycznych zagadnieniach z codziennej pracy z programem:

Microsoft Word

Podczas pakietu szkoleń e-learningowych z aplikacji Microsoft Word poznasz zatem podstawy pracy z tekstem, nauczysz się pracować z dużymi, ustrukturyzowanymi dokumentami, wstawiać obiekty, prowadzić korespondencję seryjną oraz recenzować dokumenty, czyli pracować w grupie.

Microsoft Excel

E-learning z programu Microsoft Excel pozwoli Ci opanować zasady operacji na plikach i arkuszach, formatowania i wprowadzania danych, ich analizy i wizualizacji, obsługi baz danych, formuł i funkcji, a także wprowadzi do zagadnienia VBA – języka programowania wykorzystywanego w aplikacjach pakietu Microsoft.

Microsoft PowerPoint

Biorąc udział w pakiecie szkoleń z aplikacji Microsoft PowerPoint, nauczysz się zarządzania strukturą i slajdami, pracy z widokami, wstawiania obiektów do prezentacji, projektowania, pracy z animacjami, przygotowywania pokazu slajdów oraz pracy w grupie nad jednym plikiem.

Microsoft Outlook

Tymczasem pakiet kursów online z programu Microsoft Outlook to gwarancja, że opanujesz do perfekcji obsługę oraz organizację skrzynki pocztowej, wszystkie opcje i narzędzia poprawiające efektywność pracy w aplikacji, a także nauczysz się pracować z książką adresową oraz kalendarzem. Po odbyciu szkoleń e-learningowych z narzędzi MS Office większość obowiązków w pracy biurowej nie będzie już stanowić dla Ciebie żadnego wyzwania.

Jak wygląda w praktyce korzystanie z platformy i materiałów e-learningowych?

Dostęp do materiału szkoleniowego otrzymujesz za pośrednictwem Platformy E-Learningowej Comarch na aż 365 dni (zegar rusza w chwili nadania uprawnień dostępowych). Oznacza to, że masz cały rok na szlifowanie swoich umiejętności z Worda, Excela, PowerPointa i Outlooka. Dostęp udzielany jest wyłącznie dla jednego uczestnika szkolenia i zostaje aktywowany w ciągu 48 godzin od zapisu i opłacenia kursu. Od tego momentu to Ty wybierasz, gdzie, jak i kiedy będziesz się szkolić.

 Sprawdź nas i nadaj swojej karierze rozpędu. Odwiedź stronę e-learningowych szkoleń MS Office w Centrm Szkoleniowym Comarch, odpal jeden z materiałów demo i zapisz się na kurs już dziś!

DEMO szkoleń - sprawdź nas !

Wiemy, że chcesz być pewny swojego wyboru i zakupu, dlatego wychodzimy do Ciebie z propozycją skorzystania z bezpłatnej próbki naszych szkoleń e - learningowych.

Spotkajmy się na szkoleniach zdalnych i stacjonarnych
Więcej potrzebnych informacji o szkoleniach zdalnych i stacjonarnych odnajdziesz na naszych stronach
Jesteś zainteresowany innymi szkoleniami e-learningowymi ?
Zajrzyj do naszej bogatej oferty szkoleń e-learningowych i wybierz coś dla siebie. Śledź również nasze nowości i atrakcyjne rabaty !

Opiekun szkoleń e-learningowych:

Katarzyna Szewczyk
Katarzyna Szewczyk

katarzyna.r.szewczyk@comarch.pl

tel. 691 464 670