Szkolenia z obszaru frontend, w tym szkolenia JavaScript, kursy typescript oraz szkolenia node.js. Podczas wybranej ścieżki szkoleniowej dowiesz się czym się różni Java od Javascript, możesz wybrać szkolenie Javascript dla początkujących, warsztaty lub kurs zaawansowany Javascript. Wszystko zależy od Ciebie!

Szkolenia JavaScript

Sprawdź szkolenia JavaScript, Node.js, REST, Angular, MongoDB, Typescript

Wybierz szkolenie Java Script!

Szkolenia JavaScript pomogą Ci zrozumieć ten skryptowy język programowania, który razem z HTML i CSS JavaScript jest podstawowym narzędziem tworzenia stron internetowych, aplikacji desktopowych i webowych. Jeśli jesteś początkującym programistą, możesz wybrać szkolenie Javascript od podstaw oraz ćwiczenia dla początkujących. W ofercie znajdziesz także szkolenie Typescript, Node.js, REST, Angular, MongoDB, Typescript oraz szkolenie zaawansowane Javascript z testowaniem kodu.

Jeśli chcesz poznać ten język programowania, wybierz szkolenie JavaScript dla nieprogramistów!

Bootcamp JavaScript

Wszystkich rozpoczynających przygodę z programowaniem lub pragnących przekwalifikować się zapraszamy na nasz Bootcamp JavaScript – Zostań FrontEnd Developerem.

Zapotrzebowanie na rynku pracy dla Front-End Developera jest większe z roku na rok. W czasie kursu stworzysz portfolio, które przyciągnie przyszłych pracodwaców, nauczysz się dobrych praktyk pisania kodu, tworzenia animacji, korzystania z zewnętrznych API i wiele innych.

 Zobacz więcej

Zobacz trenera w akcji!

Zobaczcie w akcji trenerów z obszaru Frontend Mateusza Daniluka i Wojtka Guziaka w trakcie konferencji DevRing3. Tematem ich rozmowy był CSR vs SSR - sposoby renderowania aplikacji frontendowych

Blog Comarch

Czym różni się Frontend od Backendu i kim jest Frontend Developer?

Przeczytaj artykuł!