Microsoft Azure - szkolenia

Platforma chmurowa firmy Microsoft coraz bardziej zyskuje na popularności jako najszybciej rozwijająca się chmura na świecie. Dzięki niej możliwe jest szybkie wdrożenie i zarządzanie rozwiązaniami IT.

Azure to ponad 200 produktów i usług w chmurze zawierających mechanizmy, które pozwalają na składowanie i przetwarzanie danych. Platforma może być wykorzystywana zarówno przez aplikacje uruchomione w chmurze, jak i aplikacje uruchamiane lokalnie na komputerach użytkowników.

Szkolenia z Microsoft Azure

Dla kogo?

Poniższe szkolenia przygotowane zostały dla:

  • osób które rozpoczynają pracę z platformą Azure i poszukują wprowadzenia od strony teoretycznej oraz praktycznej. 
  • dla szerokiego grona odbiorców, zarówno technicznych jak i nie-technicznych których celem jest zapoznanie się z modelem przetwarzania w chmurze w oparciu o platformę Microsoft Azure na podstawowym poziomie
  • osób zajmujących się bazami danych, które chcą dowiedzieć się jak administrować technologiami związanymi z danymi w Microsoft Azure. 
  • architektów i programistów, którzy chcą nauczyć się pracować z danymi w Microsoft Azure poprzez aplikacje.
  • osób, które zamierzają administrować zasobami platformą Microsoft Azure, przede wszystkich w zakresie maszyn wirtualnych, magazynów danych i rozwiązań sieciowych. 

Nasza oferta szkoleń

Azure SQL - wprowadzenie

Wdrażanie baz danych w chmurze Azure daje olbrzymie możliwości skalowania i zabezpieczania danych. Zobacz fragment - czym się kierować dokonując wyboru pomiędzy usługami SQL Database, SQL Managed Instance oraz SQL Server instalowanym na maszynie wirtualnej.

Chcesz wiedzieć więcej?
Więcej potrzebnych informacji o języku Microsoft Azure odnajdziesz na stronie domowej języka. Zapraszamy do lektury.
Interesują Cię inne rozwiązania ?
Zajrzyj do naszej bogatej oferty szkoleń wybierz coś dla siebie. Śledź również nasze nowości i atrakcyjne rabaty !

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33