Cloud Engine (IaaS)

Infrastruktura IT klasy korporacyjnej dla środowisk o znaczeniu krytycznym.

Chmura oferuje niezmierzony potencjał dla przedsiębiorstw, które chcą reagować na rosnącą konkurencję na rynku lub wykorzystywać możliwości stworzone przez nowe technologie. Złożoność udanej migracji aplikacji do chmury i zintegrowanie rozwiązania w chmurze z tradycyjnym środowiskiem IT może wyczerpać zasoby wielu przedsiębiorstw.

Comarch Cloud Engine, znany również jako Infrastructure as a Service, jest gotową platformą zarządzaną przez klientów. Zapewniamy podstawową infrastrukturę obliczeniową w modelu usług na żądanie składającej się z szeregu serwerów, mocy obliczeniowej, systemu operacyjnego, usług sieciowych i pamięci masowej. Comarch Cloud Engine zapewnia wysoką dostępność i wydajność dzięki najlepszym w branży SLA i zintegrowanemu zestawowi usług bezpieczeństwa. Wbudowane usługi tworzenia kopii zapasowych (backup) i odzyskiwania po awarii (disaster recovery) zapewniają, że krytyczne systemy IT są zawsze dostępne bez żadnych przerw czy przestojów. W połączeniu z długą listą certyfikatów branżowych i państwowych, Comarch Cloud Engine tworzy zaufane środowisko do przetwarzania nawet najbardziej wrażliwych danych Twojego przedsiębiorstwa. Ponadto, Comarch oferuje elastyczny wybór usług profesjonalnych – od warstwy infrastrukturalnej po aplikacyjną.

Potężna moc usług do każdego zastosowania


Każda instancja Comarch Cloud Engine znajduje się w najnowocześniejszych obiektach Comarch Data Center, zaprojektowanych i chronionych zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, ze wspólną infrastrukturą sieci, mocą przetwarzania, scentralizowanym systemem tworzenia kopii zapasowych i redundantnym dostępem do Internetu. W zakresie Cloud Engine klienci Comarch mogą korzystać z różnorodnych produktów IaaS takich jak:

 • Określoną ilością różnych instancji VM zawierających kombinacje procesora i pamięci RAM
 • Storage w oparciu o ścisłe wymagania IOPS
 • Wysokowydajne połączenia sieciowe (10 Gb / s bezpośrednio do szkieletu dostawcy)
 • Zaawansowane opcje zabezpieczeń (DDoS, firewall aplikacji WWW, równoważniki obciążenia)
 • Sieci prywatne i grupy bezpieczeństwa
 • Geo-redundancja dzięki wielu strefom dostępności

Różnorodność kombinacji daje możliwość budowania wszelkiego rodzaju środowisk, od bardzo prostych do wielowarstwowych rozwiązań o wysokiej dostępności i centrów odzyskiwania po awarii zlokalizowanych w innych centrach danych obsługujących chmurę Comarch.

Potężna moc usług do każdego zastosowania

Płać tylko za to, z czego właśnie korzystasz

Dzięki Comarch Cloud Infraspace płacisz tylko za usługi, których potrzebujesz i tylko tak długo, jak z nich korzystasz, bez konieczności zawierania długoterminowych umów lub ponoszenia kosztów złożonych licencji. Oszacuj oszczędności, które możesz osiągnąć, przenosząc swoje maszyny wirtualne do chmury Comarch.

Dowiedz się więcej

Comarch Cloud Engine może zaoferować wiele korzyści, w tym:

 • Uwolnij swoje wewnętrzne zespoły IT i oddeleguj je do bardziej strategicznych zdań
 • Zostaw rutynowe zarządzanie i obsługę ekspertom Comarch
 • Zmniejsz wydatki (CapEx) dzięki modelu finansowemu „pay as you go”
 • Szybko skaluj swoją infrastrukturę IT, aby sprostać wymaganiom klientów w okresach dużego obciążenia
 • Zaimplementuj model multi-cloud aby oszczędniej i rozsądniej zarządzać swoimi zasobami IT
 • Zbuduj infrastrukturę zgodną z przepisami branżowymi, aby jak najlepiej chronić dane twoich klientów
 • Szybciej dostarczaj i wprowadzaj najnowsze innowacje na rynek
 • Krótki czas wdrożenia bez konieczności poświęcania czasu i dodatkowych środków na inwestycje związaną z budowę lub adaptację istniejących serwerów

Sprawdź inne usługi

Nasi Klienci

FAQ

Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć korzystanie z Comarch Cloud Infraspace