Partnerzy

Data Center

Data Center

Usługi Comarch Data Center budujemy na bazie rozwiązań wiodących producentów systemów serwerowych i sieciowych. Wypracowaliśmy silne relacje partnerskie z producentami i dystrybutorami w celu zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług. 

 

Dowiedz się więcej

Rozwiązania Sieciowe

Rozwiązania Sieciowe

Słuchać uważnie naszych klientów, aby jak najlepiej rozumieć ich potrzeby - to nasza główna misja. Tworzymy rozwiązania, dobierając technologię i sprzęt siecowy w taki sposób, który pozwoli uzyskać konkretne korzyści biznesowe naszym klientom. Dlatego właśnie współpracujemy z wyselekcjonowanymi partnerami technologicznymi, zarówno liderami w branży, jak i niszowymi, sprofilowanymi dostawcami, którzy potrafili wspierać biznes naszych klientów. Lista naszych partnerów nigdy nie jest zamknięta, bowiem tak jak rozwija się biznes i ona cały czas się zmienia, ponieważ chcemy być na bieżąco z najlepszymi praktykami i możliwościami w obszarze ICT.

 

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Współpracujemy z producentami rozwiązań z zakresu Bezpieczeństwa IT w kraju i na świecie, co pozwala nam zaoferować klientom najwyższy poziom usług. Ich potencjał i rozwiązania wspierają naszą misję oraz zapewniają nieustanny rozwój naszej sieci, gwarantując kompleksowość oferty w obszarze ICT.

 

Dowiedz się więcej

Komunikacja

Komunikacja

Partnerstwo z wiodącymi dostawcami technologii w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych oznacza dla naszych klientów przede wszystkim najwyższą jakość wdrażanych rozwiązań. Potencjał i rozwiązania naszych partnerów wspierają naszą misję. Obecnie współpracujemy z wiodącymi na świecie dostawcami sprzętu, usług i technologi telekomunikacyjnych.

 

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.