Wymagania sprzętowe

Program Comarch ERP Optima jest zbudowany i pracuje w oparciu o najnowsze technologie informatyczne. Jest to 32-bitowa aplikacja pracująca w środowisku Windows. Graficzny Interfejs Użytkownika oferuje komfort typowy dla aplikacji Windows, przy zapewnieniu możliwości obsługi programu wyłącznie za pomocą klawiatury.

Program pracuje w oparciu o bazę danych zgodną z Microsoft SQL Server od wersji 2012 do 2017, zarówno z bezpłatną edycją Express Edition jak i płatnymi edycjami takimi jak Workgroup, Standard oraz Enterprise. Należą one do najnowocześniejszych, bezobsługowych i wydajnych serwerów zapewniających skalowalność i bezpieczeństwo danych.

 

Wymagania sprzętowe i programowe:

  • Procesor firmy Intel lub AMD min. 2 GHz 
  • 2 GB pamięci RAM * 
  • Dysk: 5 GB wolnej przestrzeni 
  • System operacyjny Windows 10; Windows 8.1; Windows 7 Service Pack 1; Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2; Windows Server 2016; Windows Server 2019. 
  • Zalecana minimalna rozdzielczość ekranu to 1024x768 
  • Drukarka pracująca w systemie Microsoft Windows 
  • Program pracuje w oparciu o bazę Microsoft SQL Server 2012, 2014, 2016 lub 2017

 

Uwaga:

* 4GB gdy używany jest moduł Comarch ERP Optima Analizy BI

 

W instalacjach wielostanowiskowych zalecamy wykorzystanie dedykowanego serwera bazy danych.

Promocja Migracja -30% do 31.03.2020

Kup Comarch ERP Optima 30% taniej w naszym sklepie internetowym. W uwagach do zamówienia wpisz „Migracja Optima” oraz prześlij fakturę za ostatnio używane oprogramowanie ERP (księgowe, do zarządzania) innego producenta na adres email: sklep@comarch.pl w tytule wpisując numer zamówienia ze Sklepu Comarch.

Skorzystaj z promocji

Demo Comarch ERP Optima

Wersja demonstracyjna to program posiadający pełną funkcjonalność dostępną przez okres 60 dni (rozpiętość dat pomiędzy dokumentami wystawionymi w wersji demonstracyjnej programu nie może być większa niż 60 dni).

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza