Klienci

Wybrane referencje Klientów Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. 

Z programu Comarch ERP Optima korzysta już ponad 60 000 firm, z różnych branży i sektorów rynku m.in: handlu i usług, transportu, budownictwa, rolnictwa, administracji publicznej, zakładów budżetowych, branży medycznej, instytucji kulturalnych oraz kancelarii prawnych.

Promocja Migracja -30% do 31.03.2020

Kup Comarch ERP Optima 30% taniej w naszym sklepie internetowym. W uwagach do zamówienia wpisz „Migracja Optima” oraz prześlij fakturę za ostatnio używane oprogramowanie ERP (księgowe, do zarządzania) innego producenta na adres email: sklep@comarch.pl w tytule wpisując numer zamówienia ze Sklepu Comarch.

Skorzystaj z promocji

Biura rachunkowe

Handel i dystrybucja

Usługi i serwis

Kultura, sztuka i rozrywka

Demo Comarch ERP Optima

Wersja demonstracyjna to program posiadający pełną funkcjonalność dostępną przez okres 60 dni (rozpiętość dat pomiędzy dokumentami wystawionymi w wersji demonstracyjnej programu nie może być większa niż 60 dni).

Edukacja i szkolenia

Użyteczność publiczna

Organizacje pożytku publicznego

Pozostałe

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza