O wydarzeniu

Poprzedni jak i obecny rok dostarczyły nam wielu zmian zarówno w codziennym życiu, jak też w zakresie obowiązujących przepisów. Zmiany legislacyjne i nieustająca cyfryzacja w raportowaniu danych wymagają od księgowych ustawicznego kształcenia i uczenia się. Zwiększające się obowiązki czynią z księgowego już nie tylko usługodawcę, ale wręcz partnera i doradcę biznesowego. Przygotowane w ramach Kongresu prezentacje to szansa, aby poznać najnowsze trendy i rozwiązania odpowiadające potrzebom rynku, które:

  • ułatwią wymianę danych z klientem oraz
  • skrócą czas potrzebny na realizacje codziennych czynności.

Faktoring, Internetowa Wymiana Danych, OCR… to tylko niektóre z narzędzi i możliwości, jakie zostały omówione podczas wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się pełną listą przygotowanych materiałów, którą znajdą Państwo poniżej. Wśród prelegentów Kongresu pojawili się właściciele biur rachunkowych, doradcy podatkowi, eksperci od zabezpieczeń  a także specjaliści z branży księgowej na co dzień prowadzący szkolenia z zakresu rachunkowości i podatków.

Obejrzyj wybrane prezentacje

Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe – czyli poznaj nadchodzące trendy

Wyzwania nowoczesnej księgowości – inwestycje w oprogramowanie czy pracowników?

Jak dzięki Internetowej Wymianie Danych usprawnić współpracę z klientem i skrócić czas pracy

Czym jest IWD i jak z niej skorzystać?

Jak przyspieszyć proces księgowania oraz usprawnić proces obiegu dokumentów

OCR - porzuć ręczne wprowadzanie faktur. DMS - Jak procesować dokumenty wewnątrz firm.

Uzyskaj dostęp do pozostałych prezentacji – wypełnij formularz

Poznaj nowe narzędzia do pozyskiwania środków na finansowanie działalności.

Jak ustrzec się przed zagrożeniami z Internetu oraz przed wyciekiem danych.

Jak odciążyć kadrową oraz usprawnić obowiązki związane z prowadzeniem PPK.

Podatki w pigułce cz. 1 – omówienie najważniejszych zagadnień w zakresie obowiązków podatkowych.

Podatki w pigułce cz.2 – nadchodzące zmiany w podatkach.

Jak w prosty sposób przygotować analizy dla klienta oraz skorzystać z przygotowanych raportów.

Poznaj usprawnienia oraz nadchodzące zmiany w Comarch ERP Optima.

Dostęp do nagrań po wypełnieniu formularza

Wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do wszystkich nagrań zarejestrowanych podczas Kongresu.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z warunkami i zasadami regulaminu uczestnictwa w Kongresie „Jak prowadzić nowoczesne biuro rachunkowe?” i akceptuję wszystkie zawarte w nim warunki. 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach. Informujemy Cię, że Comarch S.A. jest producentem systemów ERP, które sprzedawane i wdrażane są przez Autoryzowaną Sieć Partnerów Comarch. W związku z takim modelem sprzedaży może skontaktować się z Tobą zarówno przedstawiciel Comarch S.A. jak i przedstawiciel firmy Partnerskiej Comarch.