W dziale Aktualności przedstawimy informacje o rewelacyjnych wynikach sektora ERP w Grupie Comarch, przybliżymy naszych nowych klientów oraz informujemy o wyróżnieniu znakiem zgodności: Gold Certified Partner przyznanym zintegrowanemu systemowi do zarządzania średnim i dużym przedsiębiorstwem – CDN XL przez Bank BPH.

Podobnie jak w poprzednich wydaniach prezentujemy naszych klientów. W zakresie wdrożeń systemu CDN OPT!MA przybliżamy Biuro Rachunkowe Lex-Bufiks z Włoszczowej, które w niespełna 4 lata z lokalnego biura stało się firmą obsługującą Klientów z całej Polski, a hasło biura na rok 2006 umieszczone na autorskim kalendarzu brzmi: „Dzięki nowoczesnym środkom komunikacji możemy obsłużyć firmy z całej Polski”. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Izabela i Zbigniew Grabowscy z Ościęcina przedstawi korzyści z pracy na systemie CDN XL. Na uwagę zasługuje także nasza nowa kampania „Swoboda w Zarządzaniu”. Celem kampanii jest dotarcie do ponad miliona polskich mikrofirm, małych i średnich firm, oraz dużych przedsiębiorstw z prostą filozofią opartą o hasło „Swoboda w Zarządzaniu”.

Wiemy, jak ważna jest dla Państwa komunikacja i współpraca z naszymi działami Asysty. W dziale Tips & Tricks znajdą Państwo wiele ciekawych informacji na temat systemów CDN OPT!MA oraz CDN XL.

Spis treści

4. Aktualności

Nowe rozwiązania:

7. CDL XL STANDART. Sukces rynkowy!

10. CDN XL już za granicą!

28. Modelowanie Procesów w CDN XL

Case study:

8. Absolutna integracja danych

12. CDN XL w firmach przetwórstwa owocowo-warzywnego

13. Zintegrowana Oferta Comarch w BMT

16. Kompleksowe zarządzanie kanałami sprzedaży w firmie Jantoń Dystrybucja, czyli studium wdrożenia systemu CDN XL Agent

22. CDN OPT!MA rozwiązania dla biur rachunkowych

Ekspert wyjaśnia:

14. Zmiana w projekcie ustawy "Ordynacja Podatkowa" cz. 3

18. Leasing, kredyt czy dotacje z Unii Europejskie?

Wizja systemu:

CDN OPT!MA Płace i Kadry Plus

Tips&Tricks

Projekty Comarch:

30. OPT!MALNY START - projekt edukacyjny Comarch na krakowskich uczelniach

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza