W ramach Sektora ERP firmy Comarch już od kilku lat tworzymy i wydajemy magazyn Nowoczesne Zarządzanie. Głównym celem tego wydawnictwa jest dzielenie się z czytelnikami naszą wiedzą i doświadczeniem biznesowym.

Artykuły skupiają się na takich zagadnieniach jak np. zarządzanie firmą, nowoczesne technologie, finansowanie, e-commerce, przedsiębiorczość oraz komunikacja.

Pismo kierujemy do naszych kluczowych klientów (kadra menedżerska firm o zróżnicowanej wielkości i różnym profilu działalności, głównych księgowych i księgowych w firmach z sektora MSP), sieci naszych partnerów (kadra menedżerska firm IT), jednostek edukacyjnych oraz dziennikarzy.

Czasopismo wydawane jest w nakładzie 2000 egzemplarzy.

e-wydanie magazynu dystrybuowane jest do wszystkich naszych klientów i partnerów – ponad 85 tysięcy firm, w których pismo trafia do skrzynek mailowych osób decyzyjnych.

Warto również podkreślić, iż magazyn jest zarejestrowany przez Bibliotekę Narodową – ISSN 2082-1581.

Jak z sześciu zapałek zbudować cztery trójkąty równoboczne? Rozwiązanie tej łamigłówki okazuje się genialnie proste, gdy ktoś nam je pokaże. Podobnie jest z odpowiedzią na pytania, z którymi spotykamy się na wszystkich poziomach prowadzenia biznesu. Poczynając od momentu założenia firmy, każdego dnia głowimy się nad podniesieniem zyskowności i zdobyciem nowych rynków. Szukamy odpowiedzi gdzieś daleko, po omacku, nie zdając sobie sprawy z tego, jak łatwo i wręcz intuicyjnie można rozwiązać owe problemy dzięki systemom informatycznym.

To wydanie „Nowoczesnego Zarządzania” ma za zadanie pomóc Państwu w znalezieniu właściwego rozwiązania. Systemy informatyczne do zarządzania firmą zostały zaprojektowane po to, by wspierać przedsiębiorstwo na każdym etapie jego rozwoju, dostosowując się elastycznie do specyfiki jego działalności. Kluczem do sukcesu jest zatem dobranie właściwego systemu, odpowiadającego wielkości firmy i jego wymaganiom funkcjonalnym.

Na kolejnych stronach kwartalnika przedstawiamy Państwu historię Jana CuDNego i jego firmy BULB, która rozwija się od mikroprzedsiębiorstwa, aż po korporację. Dla naszego bohatera kolejne sekcje publikacji to poszczególne etapy rozwoju jego biznesu oraz pytania o zagadnienia z nimi związane. Jan znajduje odpowiedzi w Systemach CDN.

Wszystkim zainteresowanym tematyką IT oraz tym, którzy szukają rozwiązań łamigłówek biznesowych, życzymy przyjemnej lektury.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza