Strategia

Sektor ERP konsekwentnie od lat realizuje swoją misję:

Zwiększanie satysfakcji Klientów i Partnerów poprzez dostarczanie nowoczesnych i wydajnych rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwem.

Sektor ERP posiada oddziały w trzynastu miastach Polski: Krakowie, Kielcach, Rzeszowie, Gliwicach, Wrocławiu, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Katowicach, Białymstoku, Bielsku-Białej.

Systematycznie rozszerza swoją działalność na rynki międzynarodowe. Ekspansja zagraniczna to nie tylko powiększająca się liczba oddziałów poza granicami Polski, ale również nowe produkty dedykowane na rynki zagraniczne.

Dzięki systematycznemu rozwojowi działalności krajowej i zagranicznej dynamicznie rośnie ilość podpisywanych kontraktów i realizowanych wdrożeń. Celem Sektora jest ciągły rozwój systemów ERP poprzez wychodzenie naprzeciw potrzebom Klientów oraz rozbudowę współpracy z ogólnopolską Siecią Partnerów.

Aby pomóc osiągnąć ambitne cele biznesowe, proponujemy naszym Klientom rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Nasze produkty w elastyczny sposób uwzględniają specyfikę działalności poszczególnych branży oraz wielkość firm.

Poprzez tworzenie nowoczesnych systemów informatycznych do zarządzania, staramy się pomagać naszym Klientom w osiągnięciu przewagi rynkowej. Nasze produkty są już sprawdzone przez blisko 220 000 firm w kraju i za granicą.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza