NTT System

jest największym polskim producentem komputerów stacjonarnych. Spółka posiada unikalną wiedzę i doświadczenie nabywane dzięki współpracy ze światowymi koncernami. Jest ona przekazywana Klientom i partnerom biznesowym w postaci zintegrowanych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Zestawy komputerowe NTT dostępne w ofercie ZOC zostały przygotowane i przetestowane pod kątem wydajności i efektywności pracy z programami Comarch. Zastosowanie komponentów najwyższej klasy oraz starannie dobrana i przetestowana konfiguracja gwarantuje wysoki standard użytkowy sprzętu. Z tego powodu komputery NTT dedykowane są dla wymagających użytkowników poszukujących zaawansowanych rozwiązań w atrakcyjnej cenie.

Serwis techniczny w cenie!

W najnowszej ofercie komputerów NTT gwarantujemy w cenie Certyfikat Serwisu On-Site. Serwis „na miejscu u Klienta” to 36 miesięcy gwarancji z czasem reakcji 24h oraz czasem naprawy 48h/NTT (w dni robocze)!

W tym celu firma NTT System S.A. wyselekcjonowała do dyspozycji odbiorców swoich rozwiązań grupę najlepszych, jednocześnie najbardziej doświadczonych techników.

Usługa dedykowana jest dla nawet najbardziej wymagających klientów, mających najwyższe oczekiwania w stosunku co do jakości, skuteczności oraz reakcji wsparcia technicznego.

Dodatkowo uczestnictwo NTT w programie ENERGY STAR® jest dowodem na aktywne wspieranie przez firmę tzw. „zielonej technologii”. Tym samym użytkownicy komputerów stacjonarnych i notebooków NTT przyczyniają się do oszczędności energii na skalę globalną.

Skontaktuj się z ekspertem ds. infrastruktury IT

Chcesz wiedzieć więcej o Comarch ZOC?