Kurs Python analiza danych - szkolenia od podstaw do zaawansowanego Data Science!

Okiełznaj dane z Pythonem!

Python w analizie danych

Chcesz opanować Data Science z wykorzystaniem języka Python? Kursy z analizy i wizualizacji danych w Python pomogą Ci okiełznać zaawansowane techniki analizy danych. Podczas szkolenia poznasz rolę Pythona w analizie danych i nauczysz się obsługi pomocnych narzędzi, takich jak biblioteki Python oraz Jupyter Notebook. Nauczysz się również podstaw statystyki, opanujesz pojęcia statystyczne i funkcje matematyczne.

Analiza i wizualizacja danych to umiejętności, które z pewnością pomogą Ci w podejmowaniu trafnych i przemyślanych decyzji. Szkolenia Comarch z analizy danych w Python skupiają się na praktycznych aspektach nauki. Uczestnicy pracują na realnych przykładach i problemach, dzięki czemu natychmiast sprawdzają przyswojoną wiedzę w praktyce. Skorzystaj z kursów analizy danych w Python dla początkujących lub wizualizacji danych w Python! Otworz nowe perspektywy w swojej karierze zawodowej

Rozwiązania dla każdej branży
Nasza oferta szkoleń

Dlaczego warto analizować dane w Python?

Głównym celem Analityka danych jest skuteczność. Można ją osiągnąć między innymi dzięki wykorzystaniu prostych i efektywnych narzędzi, które pozwalają na szybkie i skuteczne przeanalizowanie dużych partii danych. Taki jest właśnie Python – to stosunkowo prosty język, co oznacza, że jest on mniej czasochłonny i wymagający niż inne języki programowania. Warto go poznać także dlatego, że to wszechstronny język, który jest świetny nie tylko do badań, ale też uczenia maszynowego (ML), tworzenia stron internetowych oraz przetwarzania tekstu, co umożliwia wykorzystanie wielu różnych źródeł. Python posiada wiele zewnętrznych bibliotek, które automatyzują i upraszczają wiele skomplikowanych operacji. Python szybko się rozwija, co sprawia, że jest regularnie wzbogacany o nowe funkcjonalności, które usprawniają wykonywanie nowych typów zadań.

Bootcamp Python

Bootcamp Junior Python Developer to intensywny, weekendowy kurs, który przygotuje Cię do zawodu programisty języka Python. 204 godziny praktycznej nauki programowania pod okiem doświadczonego trenera + 4 godziny konsultacji HR!

Bootcamp Junior Python Developer

Sssprawdź, jak nauczyć się programowania w Python!

Python w formie e-learningu

Szkolenia e-learningowe e-Programowanie w języku Python są prowadzone nowoczesnymi metodami, które oprócz wiedzy teoretycznej wymagają wykonywania praktycznych ćwiczeń. To doskonała opcja dla osób ceniących czas, przy jednoczesnej gwanaracji efektywności kursu.

Szkolenia programowanie w Python

Opanowanie nowych umiejętności przekłada się także na lepszą produktywność. Ułatwiają one automatyzację analizy danych i pozwalają specjalistom pracować szybciej i dokładniej. Sprawdź szkolenia w jedym z najpopularniejszych języków programowania - Python!

Python w rozwoju trendujących technologii – AI i ML

Sprawdź możliwości rozwoju w języku Python!

Przeczytaj na blogu

Analiza i wizualizacja danych w Python

Przedsiębiorstwa funkcjonujące w gospodarce cyfrowej opartej na informacji, muszą kierować się danymi i podejmować racjonalne decyzje. Analiza danych dotyczy właściwie każdej branży, która wkłada wysiłki w projektowanie i rozwój usług, produkcję i dostarczanie gotowych rozwiązań klientom, marketing i zarządzanie zespołem.

Analityk danych jest zawodem niezbędnym w każdej firmie, ponieważ to właśnie on odpowiada za podejmowanie strategicznych decyzji. Szkolenia z analizy i wizualizacji danych Python będą ważne dla każdego specjalisty, który odpowiada za rozwój firmy i bierze odpowiedzialność za podejmowanie kluczowych decyzji.